אהבה מתנות ונשיקות Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


אהבה מתנות ונשיקות

אהבה מתנות ונשיקות
14/05/2012 12:22:47, מאת: מערכת אתר Only Love.

אהבה מתנות ונשיקות


אהבה מתנות ונשיקות הן השילוב המושלם של זוגיות מוצלחת. עם זאת, לעיתים העניינים הופכים לדביקים מידי, כיצד נמנעים מכך?

אהבה ואינטימיות מיוצגים בצורה הטובה ביותר באמצעות מתנות ונשיקות. כמובן שזו אהבה מהסוג שגם מקבלים מאימא ואבא, אבל בסופו של דבר עולה בכולנו הצורך לקבל אותה גם מבני זוגנו. הרי מה היא זוגיות אם לא אפשרות להעניק אהבה לאדם אחר ואפשרות ליהנות מהחוויה המדהימה הזו שהיא אהבה. מתנות ונשיקות הן גם דרך מעולה לשמר את האהבה לבני זוגנו. הרי אם זה מה שמבדיל זוגיות אמיתית עם בני המין השני לבין זוגיות חברית, אדם שממשיך להעניק לבת זוגתו מתנות ונשיקות בתכיפות גבוהה יקנה לשניהם תחושה של זוגיות מוצלחת.

בחירת מתנות לבני זוג.

ידוע כי כשנותנים מתנה, אף פעם לא מדובר בנתינה מלאה ללא סוג של מחויבות מהצד השני. לצערי, צפיתי פעמים רבות בבני זוג שמעניקים מתנות בצורה אובססיבית. הבעיה הייתה כי לרוב היה פשוט מדובר באנשים שחשים צורך בשליטה ובתת-מודע שלהם חשו כי כאשר הם מעניקים מתנות, בני הזוג ´חייבים´ להם משהו. לכן, אם נותנים מתנות כדאי להעניק אותן בצורה סימטרית, כך ששום צד לא ירגיש חייב, או שתיגרם אי-נוחות.
גם אם לא מדובר במתנות שגורמות לתחושת ´התחייבות´, הענקת מתנות קיטשיות מידי יכולה להיות גם כן בעייתית. מתנות הסובבות סביב נושא הזוגיות, כמו פרחים ושוקולדים ודברים חמודים כאלו ואחרים הן מצוינות, אבל לא באופן קבוע. שמתי לב כי לעיתים המתנות שמתקבלות בצורה הטובה ביותר היא כשבן/בת הזוג מעניקים מתנה שבאמת דרושה לצד השני. כמו למשל גבר שמתעצל לקנות ארנק ומסתובב שנים עם אותו ארנק בלוי, זוכה פתאום למתנה מפתיעה מחברתו בדמות ארנק אופנתי.

נשיקות.

נשיקות הן חלק חשוב ובלתי נפרד מזוגיות תקינה. עם זאת, כמו כל דבר, יש לחלק אותן במידה אחרת הן יאבדו מחשיבותן.
עצה נוספת לגבי נשיקות נוגעת להכנסתן כחלק מסדר היום, נשיקה בבוקר לפני שיוצאים, נשיקה בערב כשנפגשים וכדומה. חשוב להכניס נישוקים לסדר היום אבל יחד עם זאת, יש גם להשתדל לחלק אותן בצורה ספונטנית.
נסו נשיקות שונות, חלקן עדינות, חלקן מלאות להט וחלקן אפילו אגרסיביות במידה. זוגיות כוללת מאפיינים שונים של תחושה וחוויה, נשיקה היא דרך מעולה לתת ביטוי לאותם מאפיינים.

מילות אהבה.

למרות שאמירת מילות אהבה לבני זוגנו יכולה להרגיש קצת קיטשית היא כלי חשוב באופן בל-יתואר. פעמים רבות, נשים וגברים שבוגדים בבני זוגם יגידו לכם כי מה שמשך אותם יותר מכל היה לאו דווקא הסקס, אלא מילות האהבה שהרעיפו עליהם.
חשוב שבני זוגכם ירגישו כי הם אהובים עליכם וחשובים לכם מאוד.

על שלושה עיקרים עומדת הזוגיות – אהבה מתנות ונשיקות.