אני ובן הזוג רבנו – כיצד משלימים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


אני ובן הזוג רבנו – כיצד משלימים

אני ובן הזוג רבנו – כיצד משלימים
19/03/2012 12:04:20, מאת: מערכת אתר Only Love.

אני ובן הזוג רבנו – כיצד משלימים


בדיוק רבתם עם בן זוגכם ואתן לא רואות שום דרך כיצד להשלים? במאמר ננסה לתת לכם מספר טיפים כלליים להגיע לשולם.

איזה מעצבן זה לריב עם בן הזוג. כל היום/לילה נהרסים לגמרי ואי אפשר פשוט לצאת מהתחושה המעיקה הזו שיושבת עלינו כמו נטל. בטוח שאתן אוהבות את בן הזוג שלכן, אחרת לא הייתן ממשיכות להיות איתו. אבל למה לפעמים הוא מתעקש להיות כזה מעצבן ומציק. זה בטח מרגיש לכן לפעמים כאילו הוא רק מחפש סיבות לריב. עם כל זאת, לכולנו חשוב לקיים זוגיות תקינה ונעימה. הבעיה היא שריבים פוגעים בתחושה הזו. אז איך עושים את זה? כיצד משלימים אחרי ריב?

נושאים לריב.

נכון זה תמיד נדמה שהנושאים שעליהם מתנהלים הריבים שלנו הם שטותיים ומפגרים? זה נכון שהטריגר של הריב הוא נושא טיפשי. אבל כולנו יודעים שהריבים נובעים מהרבה מתחים שנבנים עקב בעיות עמוקות וגדולות הרבה יותר.
אנשים חושבים שבגלל שהבעיה גדולה אז לא צריך לגשת לפתור אותה, זה נראה להם יותר מידי מאמץ. אז זהו, שבעיות גדולות הם משהו שתמיד צריך לעבוד עליו ולנסות לטפל בו. כמובן שיש דברים שצריך פשוט לעזוב ולחיות איתם, אבל זה בטח לא פתרון שניתן להכליל על הכול.
העלו מודעות ונסו לפתור את הבעיות הגדולות שלכם ותראו לבד כיצד כמות הריבים צונחת.

אגו בריב.

אחד הקשיים הגדולים ביותר שעומדים בדרכו של השולם המיוחל הוא האגו. אנו שומעים קול קטן כזה מתוך גופנו שאומר לנו לא לוותר ושאנחנו צודקים. הקול הקטן הזה מונע מאיתנו להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית ובכך לקדם את השולם עם בן הזוג.אז מה עושים? האגו הזה הוא הרי חלק מאיתנו.
מניסיוני, מה שצריך לעשות זה קודם כל ´לתת לאגו להגיד את מה שיש לו´ ואז לנסות להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית. שוב, מה שחשוב הוא לא לקבל החלטות ולא להגיד דברים לפני שהאגו אמר את שלו ואנחנו יכולים להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית.

רבנו – כיצד משלימים?

אחרי שהאגו יורד מהפרק, אפשר לנסות להשלים. נסו להבין את הסיבות האובייקטיביות לריב ותתמקדו בפתרונן. בנוסף לכך, תמיד מומלץ לגלות מחוות של חיבה לבן הזוג, תראו לו שאתן באמת מעוניינות בשלום ובכלל אתן מעוניינות בשלומו. יחד עם זאת ניתן גם להראות, בצורה עדינה כמובן, שחבל לבזבז את הזמן המשותף שלכם על כעס וריב כשאפשר לבלות אותו בצורה הרבה יותר מהנה.
לסיכום, ריבים זה לא כיף בכלל ותמיד כדאי לנסות להשלים. יש מצבים שבן הזוג עוד לא בשל לשולם מכיוון שהוא עדיין עצבני מאוד. תנו לזמן לעשות את שלו ואז תפעלו.

רבנו, איך משלימים עכשיו? מקווים שנתנו לכם עזרה במאמר. ספרו לנו על טיפים שלכם להתמודדות עם ריבים.