הכרויות לאקדמאים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

נרשמנו לאתר הכרויות ומצאנו דייט להיום בערב אז מה עכשיו? הנה מספר טיפים לדייט ההכרות המושלם

הכרויות לאקדמאים
יום שלישי, 27 באוקטובר 2015. מאת: מערכת onlylove

אתרים להכרויות - אונלי לאב


רגע לפני הפגישה, אני רוצה לשתף אתכם בכמה נקודות למחשבה רגע לפני שאנחנו מתחילים להתרגש, מפזרים על עצמנו את הבושם הכי טוב שעל השידה ומבזבזים את זמנינו וכספינו על סתם "עוד פגישת הכרות". את הכרטיס של אתר היכרויות יש למלא עם המון רצון טוב להכיר דרך אתר את אהבתנו הגדולה.

רגע לפני הפגישה, כשאנחנו יוצאים להכיר בן או בת זוג בדייט, אנחנו מפעילים לא מעט חושים כמו חוש הראיה, שמיעה, וריח. למרות שלא תארנו לעצמנו שאנחנו יודעים, אנחנו מצליחים גם לקרוא קצת שפת גוף. ישנם אנשים אשר אחרי מספר לא רב של דקות יוכלו להבחין האם יש טעם להמשך פגישת הכרות או לסירוגין יפליגו בחלומות לגבי העתיד עם אותו בן או בת זוג היושב מולם. אולם איך על פי כרטיס של אתר הכרויות אדע אם בכלל לצאת לפגישה? לאור ניסיון רב בכל מיני אתרים ברשת ולאחר מספר לא מבוטל של פגישות, אני רוצה לשתף אתכם בכמה נקודות למחשבה רגע לפני שאנחנו מתחילים להתרגש, מפזרים על עצמנו את הבושם הכי טוב שעל השידה ומבזבזים את זמננו וכספינו על סתם "עוד פגישת הכרות". את הכרטיס של אתר היכרויות יש למלא עם המון רצון טוב ופרטים מדוייקים שכן לא נרצה להטעות אף אחד ובסופו של דבר להכיר מישהו שלא מתאים לנו. יש לטרוח ולמלא את כל הפרטים הבסיסיים כמו משקל, גובה ומספר ילדים תוך כדי מחשבה מה אני באמת רוצה שידעו עליי ומה אני מחפש/ת ורוצה להכיר. רצוי כמובן לקנח בתמונה עדכנית ולחייך.. כעת כל שנותר הוא להמתין לפניות. כאשר אתם פונים לארדם מסויים בהודעה אישית, הקפידו לנסח הודעה כזאת שמבהירה לו שעיינתם בכרטיס שלו ואתם לא סתם פונים לכל דכפין עם אותה הודעה.

כאשר אתרי הכרויות בתשלום בהם ניתן לאלו שאינם מנויים רק לשלוח חץ, ריגושון או קריצה, עליכם מן הסתם לגלות יותר גמישות. על הכרטיס להיות מלא ומושקע מה שמביע רצינות (לפחות לרוב). בעידן של אתרי היכרויות כשרובנו חברים ביותר מאשר אתר אחד, שאף אחד לא יספר ש.." אין לי כרגע תמונה אבל..." נאה דורש, נאה מקיים!! שימו לב לשגיאות כתיב (במידה וחשוב לכם), התנסחות, וכמובן הדברים הבנאליים שאמורים להתאים לכם כגון רוצה, לא רוצה ילד נוסף, מקום מגורים, תחומי התעניינות, השכלה ואפילו גובה. אל תמהרו לפגישה, עברו לתוכנת מסנג´ר, טלפון, התאימו ציפיות, אך אין צורך גם להפליג בשיחות ארוכות כי את החושים שאנחנו אמורים להפעיל באותה פגישה לא נוכל להפעיל באף שיחה קצרה או ארוכה. כעת הסיכוי לפגישת הכרות מוצלחת גדולה יותר. שיהיה בהצלחה.