אתר הכרויות בחייו של גרוש\ה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


אתרי הכרויות עבור גרושים וגרושות

אתר הכרויות בחייו של גרוש\ה
יום שלישי, 27 באוקטובר 2015. מאת: מערכת onlylove

כאשר בן אדם מחליט להתחיל פרק חדש בחיים הוא עלול להיתקל במספר בעיות, אחת מהן היא הקושי בלפגוש אנשים חדשים. הגירושים פוקדים את רוב האנשים בשלב בו החיים מסודרים ושגרתיים. מקום העבודה קבוע, החברים קבועים וכבר אין עניין להיות חלק מחיי הלילה התוססים – לכן להכיר אנשים חדשים נהיה יותר ויותר קשה. הפתרון לבעיה הזאת פשוט: הרשמה לאתר הכרויות חושפת אתכם בפני אלפי אנשים בעלי אותה מטרה: לפגוש שותף חדש לחיים.

בעיה נוספת אשר קיימת אצל אנשים שמחליטים לפתוח דף חדש אחרי תקופה ארוכה שהיו בזוגיות היא חששות בפני יצירת קשרים חדשים. אתם מרגישים שאתם כבר שנים לא הייתם ב"משחק" ולא זוכרים את החוקים, כמו כן אחרי נישואים לא מוצלחים אתם נורא סקפטיים לגבי המין השני וקשה לכם להיפתח בפני בן אדם אחר. חשיפה וירטואלית בפני בן\בת זוג פוטנציאלים עוזרת לכם להרגיש בנוח, להשאיר את הפחדים וההיסוסים בצד ולהתרכז ביצירת אינטראקציה חדשה.

בנוסף לקשיים המתוארים לפני, אנשים גרושים לעיתים קרובות מעדיפים להימנע מחשיפת הקשר החדש מה שהרבה יותר קשה בחיים הריאליים: יציאות משותפות מעלות שאלות אצל הסובבים מה שגורר אחריו התחייבות מראש לקשר עם בן אדם שעדיין לא מספיק הכרנו. הרשמה לאתר הכרויות תעניק לכם אנונימיות לקשר עד לרגע שבו תרגישו בנוח "לחשוף את הקלפים" ויחד עם זה תאפשר להכיר אחד את השני טוב יותר.

אתר הכרויות Only Love זה הזדמנות נהדרת להתחיל את פרק ב` של החיים ללא היסוסים, פחדים וחששות מיותרות.