באושר ובעוני Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


באושר ובעוני

באושר ובעוני
11/06/2012 13:28:40, מאת: מערכת אתר Only Love.

באושר ובעוני


בואו וננסה יחדיו לקחת אהבה ולהעמיד אותה במבחן האמיתי, אחר כך לבטח נדע יותר

על פי מה אתם באמת קובעים האם להתאהב או לוותר? העולם שלנו הפך חומרני מעט, לפחות על פי מירב הדעות, קחו לדוגמא נסיעה רחוקה שהחלטתם לעשות, החלטתם לפרוק עול, לעזוב הכל ופשוט להעלם, לא באמת חשבתם שתמצאו אהבה על הדרך, מסתבר שרוב הדברים המתרחשים מתרחשים ממקום שלא היינו מוכנים להם, רוב סיפורי האהבה הגדולים אכן התרחשו ממקום שלא ציפינו להם ועדיין מה אחרי הכל, יגרום לכם להעצר ולחשוב פעמיים אם להכנס עם מישהו או מישהי לקשר? האם זה גם קשור לחמורניות שבכם?

על חומרניות ואהבה

רבים המקרים בהם אתם אכן פוגשים מישהי שנורא מוצאת חן בעיניכם, אתם ניגשים אליה ומתחילים לדבר, הטעויות הנפוצות של רובנו היא לשאול שאלות המעידות או לפחות עונות על מצבו הכלכלי של הגבר או לצורך העניין האישה שעומדת מולנו, זה עדיין בסדר לשאול אישה לעיסוקה, השאלה הנשאלת מתי עולה השאלה הזו אם בכלל? למה לפני שאתם יודעים את שמה של האישה אתם כבר אצים רצים לשאול אותה מה עיסוקה? זה כל כך שקוף שאתם מתעניינים לא פעם במה שיש לה בכיס הרבה לפני מה שיש לה באמת בלב.

זה נכון בהחלט להגיד שאמצעים כלכליים הם דבר חשוב, אבל מנגד זו בעיה בלתי נעימה כשמישהו מתעניין במה שיש לך להציע מבחינה חומרית הרבה לפני שהוא נורא רוצה לגלות לך שהוא, רוצה לאהוב, רוצה להרגיש, רוצה להנות מדברים קטנים ועל הדרך גם להעזר בעזרים חומריים כגון מצב כלכלי ועוד כמה שקלים.

עצה קטנה, חכו עם השאלות המביכות, יש בהחלט גם אנשים שישאלו לעיסוק הוריכם, שם הבעיה אף חמורה יותר, עולם כמנהגו נוהג, המון אנשים למדו לשאול את השאלות הללו מהמקום שגם הם נשאלו את אותו הדבר, הם לא באמת יודעים, הם בדיוק כמוכם, גם הם שאלו כי הם נשאלו בעצמם, חומרנות היא דבר חשוב, אך גם לזה צריך להציב גבולות.

אוקי, אז מה צריך כן לשאול?

מיותר לציין שבהתחלה קצת אחרי שאתם שואלים לשמה, תנו לה להתבטא בעצמה, היא תוביל את עצמה וכך תדעו מה באמת מניע אותה, אם אתם רואים שהיא טיפוס עדין ורגיש תוכלו לשאול אותה מה הדברים הקטנים שגורמים לה לחיוך? אחר כך תמיד אפשר לשאול מה היא אוהבת לעשות בשעות הפנאי ובסופו של דבר זה לגמרי בסדר לשאול לעיסוקה, שהרי העיסוק מעיד המון על האדם שעומד מולנו.

השאירו את השאלות הפחות אהודות לסוף,שימו לב, אל תתפשרו בדברים שאיתם אולי תלכו לישון לאורך זמן.

גם אתם חוויתם חוויה דומה? ספרו לנו על כך.