בילוי משותף עם חברים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


בילוי משותף עם חברים

בילוי משותף עם חברים
26/03/2012 13:50:26, מאת: מערכת אתר Only Love.

בילוי משותף עם חברים


זוגיות טובה הופכת לחלק מרכזי בחיינו. כתוצאה מכך אנו מבלים זמן רב עם בני זוגנו. אחד מהדרכים לכך הינה בילוי משותף עם חברים.

ככל שקשרים מתבגרים ולובשים צורה ואופי רציניים ומוחלטים יותר, כך נבלה יותר זמן במחיצת בני הזוג שלנו. למרות שלכל אחד עדיין יש את החברים והפעילויות שלו, ניתן עדיין לראות מפגשים המוניים בין זוגות שונים. בילוי משותף עם חברים יכול להיות במתכונת קבועה עם קבוצת חברים סגורה ומלוכדת וגם במתכונת חד-פעמית בין מספר זוגות שנפגשים יחדיו בפעם הראשונה. ישנם דברים מאוד חיוביים במפגשים שכאלו, אך ישנם גם דברים שמהם יש להיזהר.

רעיונות לבילוי משותף עם קבוצת חברים.

הפורמט המוכר והנפוץ ביותר הינו ישיבה באחד מהבתים של הזוגות בקבוצה. מדובר בחוויה נעימה בה אתם יכולים להחליף רשמים על דברים מסוימים, לספר חוויות מעניינות אשר קרו לכם וגם ללמוד על אפשרויות חדשות הקשורות לשוק העבודה. בדרך-כלל הסידור נעשה לפי תורנות וכל פעם זוג אחר מארח את הקבוצה בביתו.
אפשרות אחרת הינה טיולים משותפים בחיק הטבע. מתארגנים עם הזמנים ומחלקים תפקידים לכל אחד, זה מביא את כל ענייני המנגל, זה מביא בשר וזה סלטים. הצלחתו של פורמט זה תלויה במזג האוויר וברמת העמידה בזמנים של הזוגות השונים בקבוצה.
אחרון חביב וקצת פחות נפוץ בארצנו (ביום-יום) הוא ישיבה משותפת בבית-קפה, מסעדה או פאב. פורמט זה שמור בעיקר לאירועים מיוחדים.

מבלים עם חברים.

גם בנוגע לבילויים בעלי אופי חד-פעמי ויותר נדיר ישנן גם מספר אופציות. 2-3 זוגות שמסתדרים טוב יכולים ללכת יחדיו לצימר לבילוי משותף בחיק הטבע. חשוב לא להכניס יותר מידי זוגות לסיפור מכיוון שאז יש סיכוי שהעניינים ידרדרו ויהפכו לפחות נעימים.
ישנם אפשרויות מגוונות של הליכה משותפת של מספר זוגות לאטרקציה כמו באולינג, לונה-פארק, גן-חיות ועוד. במקרה זה אתם פחות מוגבלים מבחינת כמות, רק יש לשים לב כי כולם באמת אוהבים את סוג הפעילות שאתם מציעים ולא מרגישים שנכפה עליהם משהו.

בעיות שמתעוררות כשמבלים במשותף עם חברים.

כל הקטע של רכילויות, העלבות ובכלל רגעים לא נעימים לא עוברים עם הגיל לצערנו. לכן, תמיד צפו לקטעים שכאלו בבילוי משותף. אין ספק כי לא מהנה בעליל להתמודד עם אירועים שכאלו, אבל אם חשובה לכם זוגיות טובה ונעימה אין ברירה.
לפני ששוברים את הכלים חשוב לנסות לחשוב בצורה פרודוקטיבית ולהגיע לפשרה משותפת. ריבים קטנים יכולים לעיתים אפילו לקרב בין אנשים. כל זאת מתרחש רק עם מנהלים את הסכסוך בצורה נכונה ולא הרסנית.
בילויים משותפים עם חברים הינם מהנים ביותר וחבל לוותר עליהם בגלל זוטות שכאלו.

בילוי משותף עם חברים הוא דרך נהדרת לחגוג את היופי שבזוגיות שלכם.