הכרויות גרושות וגרושים | onlylove – אתר הכרויות לגרושים גרושות Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

הכרויות גרושות וגרושים

הכרויות גרושות וגרושים |  onlylove – אתר הכרויות לגרושים גרושות
יום שני, 07 נובמבר 2017, מאת: מערכת אתר הכרויות 2007.

גרושים גרושות , ההתמודדות ובריחה אל עולם האינטרנט


חתמתם את פרק א' בחייכם, התאבלתם עליו, כאבתם את כאב האהבה הראשונה שהסתיימה לה וכעת בתום תהליך ההחלמה, אתם מוכנים לצאת לאוויר העולם ולנסות את מזלכם מחדש. onlylove, אתר הכרויות גרושות-גרושים, מספק פלטפורמה לכל המחפשים אחר פרק ב' מרגש שבו הם יכירו אנשים עם סטטוס וניסיון חיים דומה.

למי מתאים אתר הכרויות גרושות-גרושים?
גירושין היא סיטואציה קשה וכואבת המקשה על ההתמודדות. הכרויות עבור גרושים וגרושות הופכות לסיטואציה מורכבת שיש לעשותה בפלטפורמה המתאימה. אתר הכרויות גרושות וגרושים יתאים לאנשים הבאים:

  • לגרושים צעירים – גירושין, בייחוד בגיל צעיר, מותיר חותם בנפשם של האנשים. גרושים נכנסים לקשר חדש, רוויים במטענים וחששות והם זקוקים לבני זוג בעלי רגישות רבה שיבינו את מצבם. גרושים וגרושות צעירים, שחוו את הסיטואציה בעצמם, יוכלו לספק אוזן קשבת זה לזו, להבין את הסיטואציה הרגישה ולהתקדם בקצב לו שני הצדדים זקוקים.
  • לגרושים עם ילדים - הגירושין הופכים את התא המשפחתי לתא חדש שיש להסתגל אליו. כאשר נכנסים לקשר עם גרושים עם ילדים, ישנה חשיבות רבה להבין שהילדים הם במקום הראשון בסדר העדיפויות, שייתכן שבן הזוג הקודם יהיה בתמונה בשל היותו חלק מהתא המשפחתי הקודם ומשום שהילד זקוק לכך. זו סיטואציה שדורשת הבנה ורגישות רבה ואינה תתאים לכל אחד. לכן, גרושים עם ילדים יוכלו להבין באופן אישי את הסיטואציה.
  • לגרושים מבוגרים - הילדים כבר מזמן פרחו מהקן, וכעת אתם מרגישים את הבדידות הצורמת וזקוקים לפרטנר שיספק לכם טעם נוסף ויתבל אותם. אם אתם מעוניינים לחפש גרושים מבוגרים, בגיל הקרוב לגילכם, אתר הכרות הוא פלטפורמה מצוינת.

טיפים נוספים עבור פרק ב'
תקראו לזה גורל, תקראו לזה הכוונה אלוהית, אך מסלול החיים שלנו מורכב מאתגרים, מטעויות וממכשולים שמובילים אותנו בסופו של דבר למקום אליו היינו אמורים להגיע. לפרק ב' אתם מגיעים מלאי ידע, ניסיון והבנה ויש לכם הזדמנות לחוות את מערכת היחסים באופן אחר. הרשו לעצמכם להיות פגיעים, לשתף את הצד השני בכאב שלכם, להזדקק ולהיות תלויים באופן בריא ונורמטיבי במקביל לכך שתמשיכו לפתח את עצמכם ולטפח את העצמאות שלכם. בהצלחה!