האהבה והנערה הרעה, ביצית, ביציות Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


האם להיות ביצית?

האם להיות ביצית?
27/01/2013 16:10:51, מאת: מערכת אתר Only Love.

האהבה והנערה הרעה, ביצית, ביציות


את נותנת את כולך והאהבה לכאורה פורחת, אבל אז, את מגלה שצבעם של הדברים שונה במקצת.

הכל כל כך נפלא בתחילתו של הקשר, את נותנת מעצמך כלכך, את לא יודעת להיות משהו אחר, הטוטאליות נכתבה על שמך ואת שם בכל רגע ורגע שצריכים או מבקשים אותך, את המילה לא את לא ממש מכירה ואת כלכך שם כמו שלא היית מימייך ואז, אז פתאום את מרגישה שהוא לא אותו דבר, הוא לא באמת מעניק ומחזר כפי שחיזר בהתחלה, הוא מתחמק מלהפגש, מבטל פגישות והשקעתו הולכת ודועכת לאט לאט. את בהחלט מאוכזבת וקצת חוששת, "מה יהיה עליי"? את שואלת. איך עליי באמת עלייך לנהוג על מנת שיצליח לראות אותך באור שהיית רוצה.

האם להיות בי´צית?

אהבה טהור, לאהוב ללא ציפייה, את עושה, מעניקה, מוותרת על מריבות, מבליגה על אמירות כאלה ואחרות והכל בכדי שיהיה לכם טוב, אבל הוא? הוא למעשה לא ממש מעריך זאת, משעמם לו מסתבר ולך יש רק תהייה אחת, "אם הייתי ב´יצית זה היה יותר טוב?

חברתך שואלת אותך מה זה בי´צית ואת מגדירה את הבי´צית כאחת לא אמינה, אחת כזאת שמסתובבת איתך אבל עם כל החברה במקביל ועדיין אתה בוחר לאהוב אותה, אחת כזו ששולחת אותך לאכול סנדוויץ עם חביתה במשך שנה ומאידך מעדיפה שתבזבז עליה את כל כספך עד השקל האחרון, זה מה שיגרום לריגוש? את שואלת את עצמך, מסתבר שכן את בסוף גם עונה לעצמך, יש בהחלט גברים שמעדיפים את הביצ´ית, היא גורמת לריגוש להשאר תמיד על הקו החם והפחות בנאלי.

אבל אז, או אז את שואלת את עצמך, מה רע בחיים שהם לא דרמה? מה רע בלחיות על קו יציב ובטוח ומדוע כולם מונעים מדרמות? זה כלכך מעייף הלא נודע הזה, כלכך מעייף הטיול הלא נודע ובעיקר מה יהיה מחר. רוב הגברים יעידו כי אין הם אוהבים אישה שלא קל לחיות לצידה אך בתת מודע יתקשו להודות בכך, הם לא באמת רוצים שתחשיבו אותם כבעייתים בעצמם שהרי מה שאתה מביא אל תוך חייך זה מה שאתה מזמן אל תוך המראה האישית, אל תוך הבבואה האישית שלך, אל תוך עצמך שהרי הכל מתחיל ונגמר בך.

אם כן, הנערה הרעה לא באמת קיימת, זה אנו שמנסים בכל פעם להמציא אותה מחדש על מנת שלא ישעמם לנו, הנערה הרעה לא באמת קיימת, האופי שהיא מביאה מביא את עצמה אל תוך מערכת היחסים וזה שאנחנו לא תמיד יכולים לקבל את מעשיה גורם לנו לתת לה את הכינוי "בי´צית", הפשוט ביותר הוא באמת לאסוף אל תוך חיינו אחד או אחת כאלה שיאהבו אותנו בזכות מי שאנחנו ויעריכו את היציבות שהקשר מעניק ובאשר לסרטים? אותם נשאר לבתי הקולנוע, הם תמיד באים באניני טעם כשיש גם פופקורן ליד.

אם גם לכם יש סיפור דומה נשמח לשמוע מכם.