האם אני אדם של יום או לילה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


האם אני אדם של יום או לילה

האם אני אדם של יום או לילה
22/10/2012 12:03:03, מאת: מערכת אתר Only Love.

האם אני אדם של יום או לילה


לכולנו יש את שעות היום שבהן אנו נוהגים לנהל את פעילותנו. ´´השאלה האם אני אדם של יום או לילה?´´ נוגעת בעקיפין גם לנושא הזוגיות.

יש אנשים שמהרגע שהתעוררו נדמה כי קיבלו זריקת מרץ. ישר, ארוחת בוקר, מתארגנים זריז לעבודה והופ, כבר מגיע הערב, עושים עוד משהו בקטנה וישר למיטה. לעומתם, יש קבוצה אחרת של אנשים שניתן לאפיין בכך שמבחינתם הבוקר היה צריך להתחיל בעשר, אם לא בשתיים עשרה. לצערם, העולם לא עובד ככה ולכן הם נאלצים להתעורר מוקדם. אפשר לזהות אותם לפי העובדה שהם מתנהלים כמו זומבים בין השעות 8-12, לוקח להם פשוט כמה שעות להבין כי התעוררו והם אינם במיטתם יותר.

אדם של יום מול אשת לילה.

הכותרת יכולה גם להיות אשת יום מול אדם של לילה, זה לא משנה. למרות שמדובר כביכול במשהו זניח יחסית במערכת יחסים השעות בהן מתנהלת הפעילות היומית שלנו חשובות עוד יותר כאשר מדובר במערכת יחסים.
הוא רוצה לצאת בשעות הערב בכדי שיספיק לישון מוקדם ואילו היא עדיין לא סיימה את הסידורים היומיים שלה ולא מבינה מדוע לא ניתן לדחות זאת קצת לשעות הלילה. הוא רוצה שיתעוררו ביחד ויאכלו ארוחת בוקר מזינה ואילו היא רוצה למשוך עוד חצי שעת שינה שכה חשובה לה.

צדדים חיוביים.

זה אולי נשמע מצחיק אבל יכולים להיות צדדים חיוביים לזוג משולב שכזה. במידה ואתם מצליחים לפעול ביחד ולחלק את המשימות היומיות ביניכם, יש דברים רבים שניתן להספיק כך. גם בלילה ניתן להספיק הרבה דברים שבשעות היום פעם אין לנו מספיק זמן ושקט בשבילם.
מכאן אנו רואים שהחיסרון של ערות ותפקוד בשעות שונות הופך ליתרון כאשר מסתכלים עליו בצורה שונה.
עם זאת, למרות שבעזרת הזוגיות אתם הופכים למכונה משומנת שמתפקדת היטב, עדיין קשה למצוא זמן לבלות ביחד. אז מה עושים? איך אפשר לחבר בין אנשי היום ואנשי הלילה?

פשרה, פשרה ושוב פשרה.

כמו תמיד, מה שקובע זוגיות מוצלחת הוא היכולת להתפשר. כל שעה שתמשכו לטובת הכיוון של בני זוגכם היא שעה שבה אתם מבלים ביחד וחוגגים את הזוגיות היפה שלכם.
אפשר למשוך שעה קבועה בכל יום, או שאפשר פשוט לעשות ´תורניות´. פעם אחד מהצדדים מושך את הזמן לכיוון הבוקר ופעם מושך אותו לכיוון הלילה.
אין כאן שיטה טובה יותר או פחות. כל זוג מסתדר עם מה שמתאים לשני הצדדים. אני למשל טיפוס של לילה. כשאני נמצא בזוגיות עם אישה שהיא טיפוס של יום אני אוהב לשלב בין האפשרויות. לפעמים אני מקיץ מוקדם יחד איתה ומתחיל את היום בהילוך חמישי ולפעמים היא נשארת ערה עד מאוחר ואנחנו מבלים בשקט של הלילה.

מה איתכם? האם אתם אנשים של יום או לילה? ספרו לנו כיצד אתם מתמודדים עם הנושא בזוגיות שלכם.