הכול על נשיקה ראשונה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכול על נשיקה ראשונה

הכול על נשיקה ראשונה
10/09/2012 13:34:08, מאת: מערכת אתר Only Love.

הכול על נשיקה ראשונה


אחת מהחוויות הזוגיות הראשונות שלנו, אחד הצעדים הראשונים שלנו בעולם האהבה - הכול על הנשיקה הראשונה.

אחד הדברים שכולנו זוכרים מתקופת הנעורים שלנו היא הנשיקה הראשונה. גם היום, ברגע שמתרחש האירוע המשמח הזה (של הנשיקה) אנו יודעים שמדובר בזוגיות אמיתית שמשלבת בין חיבה לתשוקה,. כל אחד מאיתנו חווה נשיקה ראשונה קצת אחרת. אבל אם נסתכל על המצב בכללותו ניתן להבחין במספר סוגים של נשיקות ראשונות. הראשון, הנשיקה המושלמת, נשיקה שכולנו מעוניינים לחוות, אך רק חלקנו מצליחים. השני, נשיקה מבוישת וחטופה, נשיקה שחלק גדול מאיתנו חווה בתור נשיקה ראשונה. האחרון, נשיקה מקרית, שלא זכורה לטובה.

הנשיקה הראשונה - המושלמת.

נתחיל דווקא באידיאל הקשה להשגה. הנשיקה הראשונה המושלמת מאופיינת בכך שכל המתרחש סביבה מסתדר בצורה מושלמת. שניכם חשים חיבה, או אפילו אהבה אחד כלפי השני; המיקום רומנטי ואתם נהנים מפרטיות; הנשיקה מתנהלת בצורה מושלמת מבחינה טכנית, כך שאינכם חשים אי-נוחות אפילו לרגע; אחרי הנשיקה שני הצדדים אינם מרגישים כל חרטה.
זיכרונה של נשיקה ראשונה מושלמת מלווה אותנו לכל החיים לטובה ולרעה. זיכרונות טובים הם דבר נהדר לנצור לעצמנו ולהעלות ברגעים קשים. עם זאת, נשיקה ראשונה טובה מידי עלולה לנטוע בנו תקוות שווא בנוגע לאהבה וזוגיות , ציפיות לא מציאותיות מובילות בסופו של דבר לאכזבה.

הנשיקה הראשונה – המבוישת.

אתם נמצאים במסיבה שכבתית של חטיבת הביניים-תיכון. התחברתם עם אחת הבנות. בחורה חמודה שאינה בדיוק הטעם שלהם ואינכם בדיוק הטעם שלה. אבל מה, כולם מסביב ואתם מרגישים "טוב, עכשיו מה שצריך לעשות זה להתנשק", אפילו שלא ממש בא לכם. גם הבחורה לא מרגישה בנחת מכל הסיטואציה הזו, אבל היא גם מרגישה צורך לזרום עם הסיטואציה, וכך כששניכם מבוישים, אתם מתנשקים בפעם הראשונה.
גם בסיטואציות ללא קהל, סיטואציות שאין תחושת חיבור חזקה בין שניכם, אבל אתם עדיין מרגישים צורך לזרום עם הסיטואציה ולכן זורמים עם הנשיקה. זה לא שמדובר בנשיקה רעה ששניכם סובלים ממנה, אלא פשוט אחת שלא גורמת לכם לתחושה קסומה.
נשיקה כזו אינה משאירה זיכרונות עמוקים. מבחינתנו זו לא ה-נשיקה הראשונה, אלא אחת מהנשיקות הרבות שחווינו במהלך שנות הנעורים שלנו, פשוט שמבחינה כרונולוגית היא הייתה הראשונה.

הנשיקה הראשונה – הסתמית.

הנשיקה הסתמית מתרחשת לרוב כשלחוצים פשוט להתנשק. זו כמו הנשיקה המבוישת רק גרועה יותר. אתם לא רוצים להתנשק באמת, אבל אתם מוצאים שאתם כן מתנשקים. למה? לא יודעים. אחרי נשיקה סתמית שכזו אתם מצטערים על כך שבכלל התנשקתם. אתם חושבים לעצמכם, "הנשיקה הזו ממש הייתה סתם ועדיף שלא הייתה מתרחשת בכלל".

הנשיקה הראשונה יכולה להיות חוויה קסומה, רגילה או סתמית. ספרו לנו על הנשיקות הראשונות שלכם.