הכרויות גברים | onlylove – אתר הכרויות לגברים בישראל Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

הכרויות גברים

הכרויות גברים | onlylove – אתר הכרויות לגברים בישראל
יום שני, 07 נובמבר 2017, מאת: מערכת אתר הכרויות 2007.

הכרויות גברים ונשים באתר onlylove


אתר onlylove מציע הכרויות גברים ונשים ומתאים לכל מי שמחפש אהבה אמתית בחייו. האתר הוקם עוד בשנת 2007 ומאז ועד היום הוא מספק לגולשים נתיב היכרות טוב ובטוח. בניגוד לאתרים ומשרדי הכרויות רבים אחרים, onlylove מוצע לגולשים בחינם, כי כדי להכיר את הצד השני לא צריך לשלם כסף. כמו כן, האתר מתאים למגוון רחב של אנשים – רווקים/ רווקות, גרושים/ גרושות, פרודים/ פרודות, דתיים/ דתיות ואחרים ימצאו בו את מקומם.

הכרויות גברים – כמה דברים שצריך לדעת לפני שיוצאים לדייט
אנשים רבים מחפשים את הצד השני, את האיש או האישה שישלימו אותם, בעודם שוכחים כמה דברים בדרך:

  • האם ייצא לכם בכלל דייט – דייטים יכולים להיות מהנים מצד אחד, ומצד שני – אם אתם יודעים מראש שהדייט אינו מתאים לכם, אל תהססו לסרב לצאת כבר בשיחת הטלפון. זה לא תמיד נעים, אך פעולה זו תשמור על הכוחות שלכם לקראת הדייטים הרלוונטיים לכם.
  • יוצאים לשם ההנאה שבדבר - הכרויות גברים או נשים מיועדות בראש ובראשונה לסדר לכם את הערב. אז כאשר אתם יוצאים לדייט הראשון כדי להכיר אדם חדש, דעו כי אתם יוצאים לבלות. ארזו את מצב הרוח הטוב ביותר שלכם וצאו לאיזו כוס קפה בבית הקפה השכונתי. זכרו, אתם יוצאים לבלות. השאר כבר יבוא מאליו.
  • להשקיע במראה החיצוני - האדם נוטה להסיק מסקנות די מהר, כבר מהמבט הראשון. כדי ליצור רושם ראשוני טוב, חשוב להשקיע במראה החיצוני. אמת, זה לא אומר שעכשיו את צריכה להוציא מהארון את השמלה שלבשת בחתונה של החברה שלך, ואתה לא צריך להזמין חליפת טוקסידו. עם זאת, חשוב להקפיד על מראה מסודר, נקי ואסתטי.
  • להגיע רעננים לדייט - לעולם אל תגיעו לדייט כשאתם עייפים ומותשים. קבעו שעה נוחה, קחו את הזמן להתארגן ולנוח על מנת לצבור כוחות לקראת הערב.

לדעת להגיד "לא"
אנשים רבים הנמצאים בתחום הדייטים כמה שנים טובות יכולים להגיד לכם שהחלק הכי קשה בדייט (או לאחר הדייט) הוא להגיד "לא", בייחוד אם הצד השני מביע התלהבות מהפגישה. ועדיין, חשוב לדעת למסור תשובה שלילית, גם אם זה לא נעים במיוחד, כדי להימנע מפגישות מיותרות ומ"מריחות" של דייטים.