הכרויות לאקדמיים | onlylove - אתר הכרויות לאקדמאים וסטודנטים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

הכרויות לאקדמיים

הכרויות לאקדמיים | onlylove - אתר הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
יום שני, 07 נובמבר 2017, מאת: מערכת אתר הכרויות 2007.

onlylove אתר הכרויות לאקדמאים וסטודנטים


יש לך תואר שני במדעי ההתנהגות וכולם חושבים שאת חכמה ושתלטנית? יש לך דוקטורט בהנדסת מכונות ואת מחפש מישהי על רמה? אתר הכרויות לאקדמיים הוא כל מה שאתם צריכים. אתר onlylove מפגיש בין בעלי התארים אשר מחפשים את בן הזוג המתאים כדי ליצור אתו שפה משותפת. מדובר באתר איכותי המיועד לאנשים איכותיים המעוניינים לפתח זוגיות טובה לטווח ארוך.

הכרויות לאקדמיים – להסתובב בחברת האנשים המתאימים לכם
בעלי תואר ראשון, שני ואף דוקטורט נתפסים בעיני לא מעטים לאנשים מתנשאים. מסיבה זו, מוצאים את עצמם אקדמיים רבים במצבים מביכים בדייטים, כאשר הם נאלצים להתנצל בפני הצד השני על עצם היותם בעלי השכלה גבוהה. באתר הכרויות לאקדמיים ניתן למצוא את האנשים שיבינו אתכם, ועל ידי כך להימנע מסיטואציות בלתי נעימות

  • עושים עניין מהשכלה – רכישת השכלה היא עניין חשוב, אך היא לא הדבר המשמעותי ביותר הקיים עלי אדמות. עם זאת, ישנם אנשים שבוחרים לעשות מכך עניין די גדול. כך למשל, אישה משכילה אשר יוצאת לדייט עם אדם בלתי משכיל עלולה להיתקל בהערות שלא לעניין כמו "בשביל מה את צריכה את התואר הזה? איך הוא תורם לך בחיים?".
  • מי משכיל יותר ממי - בעולם פתוח שבו קיים שוויון בין גברים לנשים מבחינת ההשכלה, לעתים קיימת תחרות סמויה בין שני המינים. אתר לאקדמיים מאפשר לשני הצדדים להכיר אדם, בהתאם לרמת ההשכלה.
  • יש על מה לדבר - ההשכלה היא נושא משותף לשני הצדדים. כאשר שני אנשים נפגשים בפעם הראשונה, יש להם על מה לדבר. הם יכולים להיזכר בתקופה הלחוצה אך המהנה שבה הם למדו באוניברסיטה או לרכל מעט על המרצים שלהם (במיוחד אם יתברר בסופו של דבר שהם למדו באותה המחלקה).

בהכרויות חושבים מחוץ לקופסה
הכרויות לאקדמיים מאפשרים לכם למצוא את האדם המתאים לכם מבחינת רקע, אך אין זה אומר שאתם צריכים לפסול אפשרויות אחרות. בעולם המתקדם שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של אנשים איכותיים אשר לא למדו יום אחד באוניברסיטה, ועדיין הם הצליחו להקים עסק משלהם או שיש להם תחומי עניין מגוונים שעליהם תוכלו לדבר אתם.