חגיגות וארועים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


חגיגות וארועים

חגיגות וארועים
16/07/2012 15:35:28, מאת: מערכת אתר Only Love.

חגיגות וארועים


מחפשים בנרות אחרי בני-זוג? הפאבים משעממים והמסיבות מפוצצות בקטקטים, חגיגות ואירועים הם ה-מקום המתאים בכדי למצוא את אהבת חייכם.

החיים המודרניים בעיר יחד עם הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לנו הכרויות ברמה שלא התאפשרה בעבר. פעם, שוק ההיכרויות נשלט בידי שדכנים חיצוניים ופנים-משפחתיים בעיקר. מה שאמנם צמצמם את הבחירה אך הקל עליה לא פחות. לעומת זאת, היום נדמה שהחופש הזוגי הרב שמתאפשר לחלק גדול מהאוכלוסייה מסבך אותה לא פחות מאשר שהוא מקל עליה. בזמנים כאלו בהם אנו מרגישים שכבר קשה להכיר אנשים שדומים לנו וקרובים אלינו בעקיפין, אירועים משפחתיים, או חבריים מספקים אופציה מעולה להיכרויות.

חגיגות וארועים – הכרויות.

אחד מן העקרונות היעילים והאפקטיביים ביותר שאני מכיר בעולם ההיכרויות (מלבד הכרויות וירטואליות), הוא היכרות באמצעות מכרים. עקרון זה חזק מכיוון שהוא נוגע במאפיין חשוב של הכרות – דמיון.
מה חשוב לבדוק מראש לפני שמכירים מישהו חדש? תכונות אופי דומות, סגנון חיים דומה, שאיפות חיים דומות ועוד. כשאתם נמצאים באירוע, אתם שוהים במקום עם אנשים שקשורים אליכם, אמנם באופן עקיף, אך עדיין קשורים. עץ ההיכרויות שמסתעף מתוך הזוג הוא רחב יחסית. אבל הוא עדיין צר יחסית לעומת היכרות ספונטנית בבר, או במסיבה.
מלבד זאת, כשמכירים מישהו באירוע, סביר להניח שתקבלו מילה טובה מאחד המכרים שלו/ה וגם הם יוכלו לספק עבורכם עדות אופי.

הכרות באירוע – יתרונות חסרונות.

כשנאי משוחח עם מכרים אני שם לב שהדבר שתמיד מפריע להם לנצל את זירת האירוע כמקום מוצלח להכרות, הוא התנהגות נטולת רסן. אירועים מקום נהדר לצרוך בו כמויות אלכוהול. דבר זה, יחד עם האווירה המשוחררת עלולה לגורם לנו להתנהג בצורה שונה מהרגיל. דבר שעלול להרתיע בני זוג פוטנציאליים.
יחד עם זאת, יש לאווירה הזו גם יתרון משמעותי ביותר. נשים וגברים שנמצאים בהרגשה משוחררת פתוחים יותר להיכרות, הם לא מרגישים לחוצים כמו במסיבה והזמנה לריקוד מתפרשת בצורה יותר נינוחה מאשר במסיבה דחוסה.

לעשות את זה נכון.

כולם מסביבכם משתוללים ונהנים? יופי, אתם צריכים להיות מפוקסים במטרה! מה המטרה? ליהנות, אך בצורה שמתאימה להיכרויות. קודם כל, התבייתו על המטרה שמוצאת חן בעיניכם, נסו לקלוט האם היא תפוסה, או בעזרת הסתכלות, או לחילופין באמצעות בדיקה אצל מכרים. שנית, נסו לשהות זמן לידו/לידה. תרקדו תיהנו ותבדקו כיצד הם מסתכלים עליכם. שלישית, במידה ואתם רואים כי הם מגלים עניין, מגיע הזמן לנסח פנייה ישירה לריקוד או לשיחה.
מכאן והלאה נסו להשיג פרטי התקשרות. במידה ואתם רוצים למשוך קצת את העניין עד לבירורים מאוחרים יותר, תמיד תוכלו לבקש פרטים ממכרים משותפים. יותר מכך, תוכלו לברר מה חושבים עליכם והאם יש סיכוי להכרות ממושכת יותר.

חגיגות ואירועים – מקום מושלם להיכרויות. ספרו לנו על טיפים משלכם להיכרויות בקונטקסט הזה.