טיפים לדייט ראשון Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


טיפים לדייט ראשון

טיפים לדייט ראשון
28/02/2012 16:20:42, מאת: מערכת אתר Only Love.

טיפים לדייט ראשון


דייט ראשון הוא אירוע נפיץ עם פוטנציאל להפוך לאסון או להצלחה גדולה. הכנו עבורכם רשימה קצרה של טיפים לדייט הראשון.

אני לא חושב שצריך לציין בפניכם עד כמה חשובה ההתנהגות והאווירה בדייט הראשון. דייט ראשון הינו מצב מסובך שבו אתם לא רק מנסים להרשים אלא גם מנסים לקבל רושם מהאדם שמולכם. רוב המדריכים לדייט ראשון מדגישים בעיקר את החלק הראשון, החלק של עשיית הרושם על הצד השני. עם זאת, לפי דעתי, החלק השני חשוב לא פחות. הרי, אתם חושבים בטח לא חושבים שאתם היחידים שקראתם מדריכים להתנהגות נכונה בדייט ראשון? אז איך עושים את השילוב הזה בין הרשמה והתרשמות?

טיפים לדייט הראשון – הכנה מראש.

אני מאמין גדול בעובדה שבסיטואציות שונות בחיינו, אנו צריכים לשחק תפקידים שונים המתאימים לאותן סיטואציות. לא מאמין גדול באמרה ´´פשוט תהיו עצמכם בכל מצב´´. אין ספק שאסור להעלים את האופי הייחודי לכם לגמרי, אך בכל מפגש יש צדדים שעדיף להדגיש וצדדים שעדיף פחות להדגיש.
לפני פגישה, תכינו את עצמכם מראש מבחינה מנטלית. השתמשו במידע שיש לכם על הצד השני בכדי לנסות להבין באיזה סוג של בחור/בחורה מדובר ומה ההעדפות שלהם. אין דרך טובה יותר מהתמודדות עם מצבי אי-וודאות מאשר הבנה מראש לתוך מה אתם עומדים להיכנס.
בנוסף לכך, אם אתם כבר מחזיקים במידע מראש בנוגע לבן/בת הזוג לדייט, תוכלו לעסוק בדייט באיסוף מידע ספציפי יותר.

טיפים לדייט הראשון – עשיית רושם.

אחרי שכבר וידאתם שאתם יודעים מול מה אתם עומדים, נשאר רק לבצע הכול בצורה הטובה ביותר. זה אף פעם לא עובר חלק וצפו שכנראה יהיו לכם מספר לא מבוטל של פאשלות בתהליך. נסו לנטר את התנהגותכם תוך כדי הדייט בכדי לצמצם את מספר הטעויות. במידה ועשיתם איזו פאשלה, לא קרה כלום, קחו בקלות ותמשיכו את הדייט כרגיל.
תזכרו שרושם חיובי הוא זה שהדייט שלכם תופס שכזה. אפילו אם אתם הבדחנים הכי נחשבים אצלכם בחברה, אם הדייט שלכם לא אוהב הומור מסוג כזה, השאירו אותו להזדמנויות אחרות.

טיפים לדייט הראשון – התרשמות.

בכדי שהדייט יהיה מוצלח חשוב לנסות ליהנות מהסיטואציה בכדי לייצר אווירה זורמת וקלילה. אך יחד עם זאת, חשוב להבין מי הוא האדם שבפניכם.
מניסיון, אני יכול לספר לכם שאנשים רבים מסתירים את התכונות האמיתיות שלהם ומבליטים את אלו שהם תופסים כנחשקות יותר. לכן, מלבד הנאה מהדייט, התמקדו ברושם ובתחושות שהאדם שמולכם מעורר בכם.
אם תצליחו לקלוט מספיק מידע, תוכלו במקרה הטוב, לחסוך מעצמכם דייטים נוספים חסרי תועלת ובמקרה הרע לחסוך מעצמכם שיברון לב. אני לא מעודד לתחקור סטייל ´אימא-אבא´, אבל באמת חשוב שתתמקדו באדם שמולכם ולא תסחפו יותר מידי עם ההנאה מהדייט עצמו.

מקווים שנתנו לכם כלים מתאימים בכדי להתמודד עם הסיטואציה הזו של ´דייט ראשון´. ספרו לנו על טיפים משלכם.