למצוא אהבה ברשת Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


למצוא אהבה ברשת

למצוא אהבה ברשת
יום שלישי, 27 באוקטובר 2015. מאת: מערכת onlylove

למצוא אהבה ברשת לפי הסקרים עולה כי אחד המקומות הפופולריים ביותר למציאת זוגיות במאה ה-21 הוא אינטרנט. רשתות חברתיות ואתרי הכרויות מקלים עלינו בחיפושים אחרי האהבה ומעניקים הזדמנות לחשיפה גדולה יותר של אנשים. עם זאת מה שנשמע כיתרון הופך לבעיה עבור בן אדם הנמצא בחיפושים: כמות כה גדולה של אנשים חייבת לעבור "סינון" אחרת אנו עלולים למצוא את עצמינו מעבירים ימים שלמים בשיחות סתמיות שאינן מובילות לדבר. לעומת רשתות חברתיות אתרי הכרויות הרבה יותר ידידותיים עבור בן אדם נחוש למציאת זוגיות: מלבד הבחנה ויזואלית של הבן אדם באתרי הכרויות ניתן להגדיר קריטריונים אשר משמעותיים עבורכם ובכך לצמצם מספר אנשים שאינם תואמים את הדרישות שלכם בבן\בת זוג. אך לפני שאנו נכנסים לאתר הכרויות עלינו לשואל את עצמינו מספר שאלות מכוונות:

מה היא מטרת הכניסה שלי לאתר הכרויות?

יתכן וזה נשמע כשאלה רטורית, הרי התשובה ברורה :למצוא בן\בת זוג, אך עדיף שנתעמק יותר ונשאל מהי מטרת ההכרות העתידית? באיזה שלב אני נמצא בחיים? האם אני מוכן ליחסים רציניים או עדיף להסתפק בקשר לא מחייב? חשוב מאוד לענות על השאלה בכנות על מנת להתאים ציפיות עם המכר החדש ולמנוע אי נעימות שעלולה להיגרם מהגדרה מעורפלת של היחסים העתידיים.

אילו תכונות חשובות לי בבן\בת זוג?

כאשר אנו מדמיינים את החצי השני שלנו איזה תכונות אנו מייחסים לנו? מה אנו רואים כ"מושלם" ? מה גורם לנו להתאהב בבן אדם מהרגע הראשון? כדי לענות על השאלות האלו צריך לעצמו עיניים ולפנטז על מערכת יחסים מושלמת עבורנו. לאחר אנליזה קצרה של הפנטזיה נוכל להגדיר במפורש אלו תכונות בבן אדם יבטיחו לנו מערכת יחסים מאושרת.

עם מה אני לא מוכן להשלים? כל אחד מאתנו יודע שאין אנשים מושלמים ובכל אחד ואחת ניתן למצוא חסרונות, אך ישנם חסרונות שאנו מוכנים "להבליג" עליהם ולהמשיך לחיות באושר וישנם כאלו שהורסים לנו שמחה והנאה ממערכת היחסים. חשוב שכל אחד ידע להגדיר אילו תכונות בבן אדם אחר עלולים להווה בעיה בדרך לזוגיות מושלמת ובכך למנוע קשר חסר עתיד מאושר.

לאחר שעניתם על השאלות המכוונות עשיתם צד קטן, אך משמעותיים בדרך לזוגיות מושלמת. אתר הכרויות Only love עושה הכל על מנת ליעל את החיפושים ולקרב אתכם לרגע המאושר.