מה גורם לאנשים להתחבר Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


מה גורם לאנשים להתחבר

מה גורם לאנשים להתחבר
24/09/2012 11:57:28, מאת: מערכת אתר Only Love.

מה גורם לאנשים להתחבר


הפסיכולוגיה המודרנית מביאה איתה מגוון דיעות אודות נושא האהבה שהרי מדובר בחיבור בין שני אנשים שונים.

למה נוצר חיבור בין אנשים?

מה באמת הגורם המחבר שתי נשמות שונות לגמרי בתכלית השוני? אם תשאלו אנשי מקצוע הם יגידו לכם שלא תמיד אהבה זו הסיבה, זה יכול להיות גם בגלל משבר ואז יהיה שימוש בכם כריבאונד על מנת להתגבר על האחר, זה יכול להיות שכשאתם שרויים בפחד או חרדה ובעיקר אם אתם לא ממש יודעים להיות לבד עם עצמכם וצריכים כל הזמן מישהו ליד.

חיבור בין אנשים יכול להווצר גם מתוך מקום שאתם הולכים ברחוב, לפתע אתם רואים מישהו והוא נראה לכם מוכר מאוד, לא פלא שהוא מעורר בכם חיבה מסויימת, זה כאילו הכרתם אותו מהעבר שלכם ומה לגבי אנשים שהיינו בקשר איתם בעבר? אתם חושבים שאם תפגשו איתם שוב ושוב או תתקלו בהם בחנות הזאת או במפגש חברים הזה, הקשר יחזור להיות כפי שהיה בעבר ואולי אפילו תצמח שם אהבה? אל תבנו על זה, אמנם יתכן מאוד שיש שם חיבור חזק אבל לא תמיד חיבור בין אנשים הוא החיבור הנכון והאמיתי.

על אנשים שונים וזוגיות

יש סברות שאומרות שהפכים תמיד נמשכים, חשבתם פעם על זה? הרשו לי לנפץ לכם את העניין ולבקש מכם להתסתכל על חברים קרובים, משפחה וזוגות שונים, לידיעתכם, אנשים שדומים אחד לשני מסתדרים הרבה יותר טוב ובהחלט בנויים לזוגיות וקשר משותף הרבה יותר טוב מאשר זוגות שנחשבים הפכים, ההצלחה הגדולה של ההפכים תהיה בהוליווד, ככה לפחות על פי רוב הדיעות.


המשיכה האמיתית שלנו צריכה להיות לאנשים שיביאו איזון לחיינו, שיגרמו לנו לחייך ולהרגיש נינוחים, לכל חובבי הקולנוע מביניכם, ההפכים עובדים מצויין בסרטים, בחיים זה בהחלט שונה.

אם אתם כלכך מתעקשים, בואו ונצא במסע אל עולם הסרטים, ריצרד גיר לא באמת התחתן עם גוליה רוברטס, להזכירכם, הסרט אישה יפה, פרוצה ואיש עסקים, סרטים סרטים, יש להם נטייה לגרום לנו לרצות את כל מה שלא אמיתי ונכון באמת.


עשו טובה, השאירו את הסרטים לצד שוברי הקופות, שם כבודם מונח, אתם תשתדלו לחיות את החיים מבלי לייצר המון דרמות, אחרי הכל, החיים מאוד פשוטים, אנחנו אלה שנוטים לסבך אותם, בעזרתן של בחירות לקויות.

5 טיפים למציאת בן זוג מתאים

- אל תחפשו את השונה, לכו על הדומה.
- בחנו את סביבת המגורים של בן זוגכם העתידי
- העזרו באתרי הכרויות שיעשו עבורכן את הסינון הראשוני.
- זו לא בושה לבקש ממכרים להכיר לכם מישהו.
- הפסיקו לחפש את הבלתי מושג, זה יגרום לכם להשאר רק עם הבלתי ובלי המושג.

מה אתם חושבים על הפכים בזוגיות? שתפו אותנו, נשמח לשמוע.