מה הכי נכון בדייט ראשון Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


מה הכי נכון בדייט ראשון

מה הכי נכון בדייט ראשון
02/07/2012 14:26:25, מאת: מערכת אתר Only Love.

מה הכי נכון בדייט ראשון


איך נדע מה הכי נכון בדייט ראשון? האם צריך לחשוף הכול, או שמה צריך לשמור על מעטה מסתוריות? בואו ננסה לענות על שאלה חשובה זו.

קשרים זוגיים עלולים לקום וליפול על סמך הדייט הראשון. זוגיות היא דבר חשוב מאוד בחיינו ולכן אנו תמיד מעוניינים כי הדייט הראשון יתנהל בצורה הטובה ביותר. חבל לפספס הזדמנויות לזוגיות ודייט ראשון קובע במידה לא קטנה את המשך התנהלותו של הקשר, אם בכלל. אז מה הכי נכון בדייט הראשון? האם קיימת בכלל דרך להתנהגות נכונה בדייט ראשון? לדעתנו כן ולפניכם מספר דגשים להתנהלות נכונה וניהול ציפיות.

מה הכי נכון בדייט ראשון – היכרות.

הדגש ראשון בדייט ראשון הוא על מטרת הדייט. אין ספק בכך שאתם מעוניינים גם ליהנות בדייט הזה וזה גם נגיע בהמשך, אך הציפייה משני הצדדים הינה לרוב להיכרות, יחסית שטחית, עם הפרטנרים שלהם לדייט.
התחילו בלקיחת אחריות אישית על היכרות עם הצד השני. תשאלו שאלות ותתעניינו. אל תנהלו את העניין כמו חקירה, אלא נסו שהשאלות יזרמו מתוך השיחה עצמה. ספרו על עצמכם במידה ונשאלתם, או במידה שיש לכם משהו לספר שלדעתכם יהיה מעניין לצד השני לשמוע (דגש על מעניין).
שימו לב כי אינכם מגיעים למצב של ברברת אשר בו רק אתם מדברים על עצמכם, התעניינו בעיקר בצד השני – זו האחריות שלכם להכיר אותם.

מה הכי נכון בדייט ראשון – נימוס.

איני מתכוון לכללי הנימוס הפורמאליים שבהם יש משהו כמו 11 מזלגות שונים לאכול סלט וחמש צלחות שונות לבשר, אלא לכללי הנימוס הנפוצים והכללים בחברה בה אנו חיים. ישנה דרך לאכול נכון ולהתנהג נכון כשנמצאים בחברה של אנשים שאיננו נמצאים איתם בקשר אישי מתמשך.
למרות שאנו מחפשים בסופו של דבר בני זוג שאיתם נוכל להתנהג בנוחות, בדייט הראשון יש לעקוב אחר כללי הנימוס באופן יחסית אדוק. עדיף לעשות רושם של אנשים רציניים ומכבדים מאשר של כאלו שאינם מכבדים כלל.

מה הכי נכון בדייט ראשון – הנאה.

בכוונה שמתי בסוף את הדגש של הנאה מכיוון שלדעתי הוא חשוב, אך השניים הקודמים הינם העיקר, במיוחד הראשון.
אפילו שמדובר בדייט ראשון נסו ליהנות. למרות תחושת אי-הנוחות והלחץ, קיים משהו מאוד מהנה בדייטים ראשונים בהם אנו מגלים דברים חדשים ומעניינים על בני האדם שמולנו ובכלל על בני האדם שחיים בעולמנו. דייטים ראשונים הם גם הזדמנות טובה ללמוד על עצמנו.
אני תמיד ממליץ ליהנות מכל העניין. עוד לא יודעים בדיוק מי אתם ומה אתם, הסיפורים שלכם חדשים עבורם וגם שלהם עבורכם. נסו להפוך את העניין לחוויה מהנה גם עבור הצד השני וגם עבורכם ובסופו של דבר הרווח יהיה משותף.

אלו הדגשים שלנו בנוגע לדברים הנכונים בדייט הראשון, אך אין זה אומר כי מדובר באמת מוחלטת. ספרו לנו את דעתכם.