נשיקות קטנות Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


סיפור אהבה קצר ומרגש. נשיקות קטנות ומלאות חיבה, מביעות אהבת אמת יותר מכל נשיקה גדולה ומרגשת.

סיפור אהבה קצר ומרגש. נשיקות קטנות ומלאות חיבה, מביעות אהבת אמת יותר מכל נשיקה גדולה ומרגשת.
03/09/2012 14:46:14, מאת: מערכת אתר Only Love.

נשיקות קטנות


סיפור אהבה קצר ומרגש. נשיקות קטנות ומלאות חיבה, מביעות אהבת אמת יותר מכל נשיקה גדולה ומרגשת.

הסיפור שלפניכם הגיע אלינו מבחורה שחיפשה אחר זוגיות מרגשת ומסחררת. בסופו של דבר היא גילתה שהדבר אותו אנו רוצים הוא לא תמיד מה שאנו באמת צריכים.
אתחיל בכך שאגיד שהחיים יכולים להיות מפתיעים מאוד. אני אספר לכם קצת עלי. כל החיים שלי חיפשתי אחרי בני זוג שירגשו אותי ויסחפו אותי מרגליי. אני בחורה מושכת ולכן גם לא הייתה לי בעיה למצוא בני זוג כאלה. אני בחורה של מערכות זוגיות ארוכות וממש לא משך אותי כל העניין של סטוצים וכדומה. עם הזמן מצאתי שאני כבר מתקרבת לגיל 30 , אחרי מספר מערכות יחסים רציניות עם גברים שקלעו בדיוק לטעם שלי. אבל מה, אף אחד מהם לא רצה להתחייב ליותר מכך. החבר מהצבא החליט שהגבולות של ארצנו הקטנה קצת לוחצים והוא רוצה לעבור לחוץ-לארץ, החבר מהלימודים אמר שהוא לעולם לא יתחתן, או יביא ילדים. גם בן-הזוג שהגיע אחריו, אמר שכרגע לא מתאים לו להעביר את הקשר לשלב הבא.
איפה ההפתעה אתם שואלים? ובכן, לפני חצי שנה חברה קרובה שלי הציעה להכיר לי את אחד הידידים הטובים שלה. הופתעתי שלא שמעתי עליו לפני-כן, הרי אנו חברות מאוד קרובות, אבל היא אמרה שאני צריכה לסמוך עליה ושהוא מושלם בשבילי.
טוב, אז בהתחלה זה לא היה נראה שהייתי צריכה לסמוך עליה. הוא נראה לי מאוד שקט בהתחלה, מן תולעת ספרים כזו שלא אוהב לבלות יותר מידי מחוץ לבית. בקיצור, ההפך מהטעם שלי בגברים. אבל לא יודעת למה, היה משהו שמאוד משך אותי אליו. אולי זה נבע מהביטחון העצמי הרב שהוא שידר, אבל בטחון עצמי לא מהסוג הראוותני, דווקא הפוך, בטחון שקט כזה.
מה שכן, על כל מה שהיה חסר לו בריגושים הוא פיצה ברומנטיקה. אני לא יכולה להגיד שאני בחורה רגשנית מאוד, אך ברגע שנחשפתי לעולם הזה של רומנטיקה שכולל – מתנות קטנות ומפתיעות, אמירות אוהבות ונעימות, חיבוקים חזקים ובעיקר, נשיקות קטנות, רכות ומדהימות. הנשיקות הקטנות הללו היו שוות הרבה יותר מכל נשיקה מרגשת וחזקה שאי-פעם חוויתי. הם פשוט השרו עלי אווירה של רוגע שמעולם לא חוויתי בעבר.
אנחנו עדיין בזוגיות וככל שהזמן עובר אני מרגישה שהקשר מתחזק יותר ויותר. למרות שהוא צעיר ממני בשנה, מדובר בגבר שיודע בדיוק מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה, פשוט בלי דיבורים מיותרים. הקשר בינינו מדהים ואני מאחלת לכל אישה תחושה כזו של חיבור עם הגבר של חייה. לשמחתי הרבה הוא גם מעוניין להתחתן ולהביא ילדים. מה אני אגיד לכם, פשוט מושלם.

מה הרושם שלכם מהסיפור? מקנאים קצת? גם אנחנו. ספרו לנו על חוויות זוגיות דומות שהיו לכם, בהן ההעדפה המקורית שלכם בבני זוג התהפכה.