סרט באחד מהדייטים הראשונים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


סרט באחד מהדייטים הראשונים

סרט באחד מהדייטים הראשונים
17/12/2012 13:48:56, מאת: מערכת אתר Only Love.

סרט באחד מהדייטים הראשונים


אחת ההתלבטויות היותר קשות בתחילת קשר היא האם ללכת לסרט או לא?

אין אחד שלא נתקל בשאלה הזו בתחילת קשר עם מישהי – האם להזמין אותה לסרט באחד מהדייטים הראשונים שבהם אנו בעצם צריכים להכיר אחד את השנייה, או שעדיף לשבת במקום שבו אפשר גם לדבר?

מי אמר שדרך סרטים אי אפשר להכיר?

מי שהחליט שסרט זו דרך לא דרך להכיר בה את בן/בת הזוג שלך טועה! למעשה, מאותו הרגע בו אתם נפגשים, אתם כבר מתחילים להכיר אחד את השנייה. על פי הלבוש, ההתנהגות, האיחור האופנתי לאוטו (או שבעצם באת כמו ג´נטלמן ואספת אותה מהבית), הבחירה של הסרט, ההתנהלות תוך כדי וכמובן, הקפה של אחרי. האם הסרט מקרב אתכם פיזית? גורם לכם לדבר על נושאים שבלעדיו אולי לא הייתם מגיעים אליהם? כל זאת ועוד, גורמים שבזכותם אתם זוכים להכיר את אותו האדם שיצאתם איתו.
אחרי שהבהרנו שאין רע בדייט שבו צופים יחד בסרט – מי בוחר לאיזה סרט הולכים?
ברור לנו שאתה אוהב סרטי פעולה ואקשן, והיא אוהבת רומנטיקה. אז איך בוחרים לאיזה סוג של סרט הולכים? העצה שלי היא לא לבחור בסרטים ´כבדים´. סרט דרמה שיגרום לבנות להזיל דמעות רק ימרח להן את האיפור ולא בטוח שדווקא בו הן יחליטו להיצמד אליך כדי למרר בבכי. סרטי רציחות וזוועה מחוייבים בתיאום מראש. גם אם החלטת לקחת את המושכות ולהוביל את הדייט, תהייה חייב לדעת אם האישה איתה יצאת תזרום איתך על עניין הרדיפות והרציחות או תשב כל הערב ותכסה את העיניים. סרטי הקומדיה - רומנטיקה מתאימים לכל מצב ובכל סיטואציה. הם קלילים, נחמדים, כיפים, מעבירים את הזמן בהנאה בטוחה ועם הרבה מצב רוח טוב. ובינינו, קשה לי להאמין כי אתה, גבר, תסבול כל כך הרבה בסרטים האלו. אל תשכח שאתה צריך להתחשב ברצונות של עוד מישהי עכשיו ולא רק ברצונות שלך. אז תזרום ותהנו יחד. בזווית ראייה שונה, תמיד תוכלו להחליט יחד על סרט מסויים ששניכם רוצים לראות ולקבוע עליו מראש. (לך תדע, אולי זה אפילו יהיה סרט פעולה!) הציפייה לדייט לא תשתנה אם כבר החלטתם על סרט או לא. יישארו הציפייה וההתרגשות להכיר את אותו האדם שאיתו יוצאים.

טיפים מסויימים למהלך הסרט.

אל תצחק כשרוצחים מישהו. זה מעביר אותך לקטגוריית הפסיכופט באותו הרגע. מעבר לזה, הגיעו לפני מועד הקרנת הסרט, קנו פופקורן ושתייה, וכנסו ברוגע לאולם. לא כיף להיכנס בחושך ולגשש את דרככם לכיסא. תהנו מהפרסומות ואל תתבאסו שלא הלכתם לסרט אחר. יש בנות שיגידו שזה נדוש וקיטשי, אך במהלך הסרט אין בת שלא נהנית שמסתכלים עלייה לפרקים במקום על הסרט בטענה שהיא מרתקת. לגבי ´תהליך הנחת היד על המשענת שלה´ וההמשך כבר ידוע – הכל תלוי בסיטואציה ובכם, בני הזוג. תחוש את האווירה ואת הרצון של בת זוגתך לסרט.

אז מה עושים אחרי הסרט?

בהנחה ושניכם רוצים להמשיך את הדייט, תמיד תוכלו לשבת בבית קפה ולדבר על הסרט שראיתם. לרוב, לאחר שהייה משותפת יחד, במיוחד אם השהייה הייתה חיובית, ישנה פתיחות גדולה יותר. כך תוכלו לדבר יותר בנוח ואף לדון ולדבר על נושאים הקשורים לסרט שאולי בלעדיו לא הייתם מדברים על כך כלל.
זיכרו כי סרט טוב יכול לקרב ביניכם ודרכו תוכלו לגלות תחומי עניין משותפים חדשים.

הלכתם לסרט טוב לאחרונה ואתם רוצים להמליץ לנו עליו? הייתה לכם חוויה מעניינת שכללה סרט בדייט? שתפו אותנו!