חוקי מרפי באהבה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


האם קיימים חוקי מרפי באהבה?

האם קיימים חוקי מרפי באהבה?
19/11/2012 14:07:53, מאת: מערכת אתר Only Love.

חוקי מרפי באהבה


הוא הכיר אותך ממש במקרה, את לא באמת חשקת או רצית אותו, ידעת עמוק בתוכך שהוא לא בשבילך ובכל זאת זרמת עם הזרם, זרמת עם זה שהוא השקיע בביקורים אלייך, חיזר בטירוף, שלח אלפי פרחים בכל סופש על מנת להמתיק את הימים של לאחר מכן ואת?

בין אגדה למציאות

את מבחינתך לא חשבת לרגע שהמשחק הוא צד וניצוד, שהאתגר גדול לעיתים מהאהבה ושייתכן שהיית ועודך סוג של אתגר לגברים מסויימים שאין באפשרותם לצאת עם אישה בעלת כישורים כשלך, נו מילא, נתת את ליבך וגם הוא, גם הוא, שלא תהיה כאן לרגע טעות, האהבה פרחה בינכם והכל נראה כאילו מנצח, אבל אז, אז הגיע שעת המחוייבות, רצית קשר מחייב וביקשת להתחייב, למסד את האהבה ומה אז?

הוא בחר ברגע אחד לטרוק את הדלת שכלכך רצה לפתוח בליבך והעדיף את הלבד שלו, "ארבע חודשים, זה יכולת האהבה שלי לאישה", כך אמר לך ואת כבר ידעת הרבה לפני שאמר כשפתחת את מקרר הבית שלו וראית בארון התבלינים מגוון של תבלינים "שהן" השאירו הרבה לפנייך ידעת שזה רק עניין של זמן עד שתפתח הדלת המסלקת את עניין המחויבות ואת שוב תשארי לך בפינתך פצועה ובכל זאת החלטת להמשיך בדרכך.

בסוף כולם חוזרים

אז ברגע שויתר על המחוייבות איתך, אספת את כל השברים שלך והחלטת להתכנס מעט עם עצמך, נתת לזה תקופה מאוד קצובה והמשכת בחייך, החלטת לפתוח את הלב שוב כי באהבה כמו באהבה צריך להמשיך וחלילה מלאבד את האמון בזוכרך שכל אדם הוא אדם בפני עצמו ואז הכרת אותו, הוא היה קסום והביא איתו התחלות מקסימות והנה שוב הוכחת לעצמך שאהבה מנצחת בכל פעם מחדש.

מי אמר מרפי ולא קיבל?

אז מי אמר מרפי ולא קיבל? ערב אחד בעודך יושבת לך מול מרקע הטלויזיה התקשרה אלייך האהבה הישנה ואמרה לך, "לא משת מליבי, הלכתי וחזרתי ואותך אני רוצה שוב בזרועותי" ואת ענית בחיוך מפויס, "המשך בחייך יקירי, המעגל הושלם ולך יש בהחלט חלק בעולם אשר שייך אל הבחוץ ובאשר אליי? אני אנני עבורך אני בעיקר עבור עצמי ובעיקר מה שימשיך ויגרום לי לחייך.. מרפי, יש לו בהחלט קסם משלו.


תגידו תאמת, האם גם מכם ביקשו הזדמנות מאוחרת? ספרו לנו על כך, נשמח לשמוע.