עצות לדייט ראשון Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


עצות לדייט ראשון

עצות לדייט ראשון
יום שלישי, 27 באוקטבר 2015. מאת: מערכת onlylove

עצות לדייט ראשון לאחר חיפושים באתר הכרויות Only Love מצאתם את הבן אדם שמוצא חן בענייכם :יפה תואר, שנון ונעים לשיחה. העברתם תקופה מסוימת בעולם הווירטואלית ועכשיו השלב הבא הוא לפגוש אחד את השני במציאות. אך לעיתים קרובות יחד עם ההתרגשות עולות החששות: האם הוא\היא יתאים את הציפיות שלי? האם אני יעמוד בסטנדרים שלו\שלה? לפני הכל יש לקחת נשימה ולהיכנס לפרופורציה הרי פאניקה לעולם לא הייתה פתרון לבעיה. לאחר שהלב הפסיק להחסיר פעימה כדאי שנחשוב איך לא להרוס לעצמינו את הדייט הראשון :

להוריד את רמת הציפיות

נא לא להתבלבל: לא מדובר בפשרה ובניסיונות לשכנע את עצמכם שהרע הוא הטוב, אלא להבין שמי שהולך לפגוש אתכם הוא בסך הכל בן אדם כמוכם ולא נסיך או פיה מהאגדות. לעיתים קרובות אנשים אשר מכירים ברשת נוטים לשייך תכונות כוזבות לחברים וירטואליים שלהם. אומנם כולם מודעים למציאות, אך לעיתים נופלים אל תוך האשליה שיתכן והמכר החדש שלנו הוא נסיך על סוס לבן או נסיכה עם כתר מנצנץ ובכך מכניסים את עצמינו ללופ של אכזבות. כדי למנוע זאת תדמיינו את אותו הבן אדם נסער, גחמני או כל סיטואציה אחרת שבה הוא לא מצטייר כבן אדם מושלם.

להיות עצמכם למה לעיתים קרובות אנשים מעדיפים להשתמש באתר הכרויות על מנת ליצור קשרים חברתיים חדשים? כי מאחורי המסך הרבה יותר קל להיות כפי שאנחנו באמת , כלומר האינטראקציה הווירטואלית הרבה יותר כנה- וזה אחד העקרונות החשובים ביותר במערכת יחסים. אך לעיתים קרובות בדייט הראשון הכנות נעלמת ואיתה גם הקסם שהיה בינכם לפני שנפגשתם במציאות. ניסיון להרשים את הצד השני יוצר דעה שגויה עבור מי שאתם ולא תמיד לטובתכם. בן אדם השני חש אכזבה , בלבול ויותר נורא מזה הוא חושב שעבדו עליו והבן אדם המקסים שהיה בצ`ט לא קיים כלל. "ההתגנדרות" יכולה להיות תוצאה של חוסר בטחון ורצון "לשפר" את עצמכם. כדאי להתנער מהגישה הזאת, תזכרו שמה שחיבר בינכם בעולם הווירטואלי זה –כנות.

מקום פגישה יש להתייחס ברצינות לבחירת המקום שבו התקיים הדייט. זהו הפרט המכריע אם הרומן הווירטואלי שלכם יקבל צ`נס גם במציאות. המקום צריך להיות ב"טריטוריה ניטרלית" – הזמנה לבית זו עלייה בשלב של מערכת היחסים. זריזות אינה תורמת להתפתחות נכונה של הזוגיות לכן עדיף להמתין עם המעבר לשלב הבא. כמו כן הזמנה לבית יכולה להוביל למצב של אי-נעימות עבור שניכם . מסעדה טובה זה עלול להיות פתרון נהדר לדייט ראשון, אך עדיף לא לבחור במסעדת יוקרה בעלת מחירים גבוהים- זה עלול להביך את הצד השני אם אין ביכולתו לממן את הסעודה.

אתר הכרויות Only love מגדיר מחדש את מציאת האהבה ברשת ומוביל אתכם לזוגיות המאושרת.