פגוש את ההורים Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


פגוש את ההורים

פגוש את ההורים
08/02/2012 13:27:35, מאת: מערכת אתר Only Love.

פגוש את ההורים


כל מי שהיה בקשר רציני בחייו מכיר את הסיטואציה המאיימת הזו - המפגש הראשון עם ההורים של בן/בת הזוג.

בדרך-כלל נהוג שהגבר הוא זה שצריך לעשות את הרושם המיוחד. הרי כל גבר יוצא עם ילדה של גבר אחר. ילדה קטנה שטופחה מגיל קטן בשביל להגיע רחוק ולא סתם לצאת עם כל שמוק שמגיע. בתור גבר, אתה צריך להרשים את האב, אך גם את האם. צריך להוכיח להם שאתה שילוב בין ´ילד טוב´ לגבר שיודע מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה. אבל אתם יודעים מה, אני חושב שגם בעבור המין הנשי המפגש הזה טומן בחובו פוטנציאל ללחץ ומתחים. אז איך צולחים בהצלחה את המפגשים הללו?

פגוש את ההורים – טיפים לגברים.

לעניות דעתי, לא צריך לשחק אותה אנשים שונים לגמרי רק בכדי להרשים את ההורים. אבל מה, העולם הוא במה ואנחנו השחקנים, משמע צריך להציג את עצמכם בצורה חיובית.
בכללי, ילד טוב, כזה שההורים אוהבים, הוא לא רק נחמד ורכרוכי, הוא בנאדם שיודע מה הוא רוצה ואיך להשיג את זה. אתם הרי יודעים אילו נושאים מעניינים הורים – תעסוקה, לימודים, רקע כללי, שירות צבאי (חלק מההורים) ועוד. כמובן שלא צריך לשקר בנוגע לנושאים הללו. אבל מה, צריך להתכונן!
תחשבו מראש על השאלות הללו ועל התשובות שלכם, תחשבו איך זה נשמע ותכוננו לתגובות אפשריות.

פגוש את ההורים – טיפים לנשים.

גם במקרה הזה, לא צריך לשחק אותה יותר מידי. תתכוננו מראש לשאלות אפשריות. היום, בעידן המודרני, מקובל להפנות שאלות בנוגע לשאיפות לימודים וקריירה גם לנשים.
אם אצל הגברים, מה שחשוב זה לעשות רושם על האבא. אצל הנשים זה הפוך, חשוב לעשות רושם על האימא ועל האחיות במידת האפשר.
אם אתן יוצאות עם גבר ממשפחה מסורתית, תתכוננו לכך שהשאלות יהיו קצת שונות. כמו למשל ´אם את יודעת לבשל´, ´אם את רוצה ילדים בקרוב´ וכדומה.

פגוש את ההורים – גישה אלטרנטיבית.

אפשר גם לגשת למצב בצורה קצת פחות רשמית ומובנית. אני מזהיר מראש, הגישה הזו לא מתאימה לכל סוגי ההורים והביצוע שלה תלוי באופי שלכם. אם אתם חברמנים מטיבכם, אפשר לנסות אותה.
הורים הם גם בני אדם. ולכן, אם אתם יכולים, נסו להתחבר איתם ברמה האישית. זה מצב שפעמים רבות קורה מעצמו, אבל מי אמר שאי-אפשר לנסות לקדם אותו מלכתחילה.
בדיחות וסיפורים מצחיקים, אך לא מביכים יכולים להיות התחלה טובה. הרעיון המרכזי הוא פשוט לנהל שיחה חברית למשעי. זה עוזר לשבור את הקרח.

לפגוש את ההורים – משימה לא פשוטה אך אפשרית. ספרו לנו חוויות שלכם ממפגשים עם הורים.