10 סימנים שהדייט שלכם הוא פשוט לא זה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


10 סימנים שהדייט שלכם הוא פשוט לא זה

10 סימנים שהדייט שלכם הוא פשוט לא זה
15/10/2012 14:59:42, מאת: מערכת אתר Only Love.

10 סימנים שהדייט שלכם הוא פשוט לא זה


היכנסו כדי לקבל רשימה של סימנים לכך שהגיע הזמן לחזור אל עולם הדייטינג ולהמשיך לחפש את אהבת האמת.

הקול הקטן בחלק האחורי של המוח שלכם הוא לא בהכרח המצפון שלכם - זו עשויה להיות החתיכה האחרונה המלאה והמתפקדת של המוח שלכם, מנסה נואשות לומר לכם כי האדם שאתה יוצאים איתו אפילו לא קרוב להיות הנשמה התאומה שלכם. אין זה רצוי להגיע למסקנה זו לבדכם, מאשר על ידי מאמר? לא? ובכן, במקרה זה, המשיכו לקרוא.

1. תשומת הלב של הדייט שלכם מוקדשת לאחר - אם הוא מדבר עם אמא שלו יותר משהוא מדבר אתכן. מדבר איתה כל יום, ומשווה אתכן אליה, ולא מעז לעשות החלטה חשובה בלעדיה.

2. הרגלי הבזבוז שלכם לא מתאימים - אם היא קונה כדי לגרום לעצמה להרגיש טוב, ואתם מרגישים טוב יותר כאשר הכסף נשמר בחיסכון לעתיד, זה סימן לדאגה: תסכול, רוגז וויכוחים יכולים להיווצר. במילים אחרות: צאו עכשיו, בעוד מאזן כרטיס האשראי שלך עדיין במצב טוב.

3. הדעה הפוליטית שלכם שונה - למרות שיש כמה זוגות ליברלים/שמרנים, אם יש לכם אידיאולוגיות מנוגדות, זה בדרך כלל דיל-ברייקר. לכן, אם אתם מוצא את עצמכם אומרים דברים כמו "אני לא מאמין שהצבעת בשבילו", זה הזמן להמשיך הלאה.

4. היא לא מבינה את הבדיחות שלך - תאמין לי: אם הערה מבודחת שלכה זוכה להתייחסות מנומסת אך לא באמת מבינה בפגישה ראשונה, זה יהפוך לשתיקה קפואה אחרי חצי שנה של זוגיות.

5. מושא לבכם לא מוכן לאהבה - אם אתם מרגישים שבן או בת הזוג שלכם אינם באותו המיינד סט שלכם, כלומר, הם לא מוכנים רגשית לאהבה וקשר מחייב, בעוד אתם מחפשים את זה, אולי הגיע הזמן לחפש במקום אחר.

6. הם רוצים ילדים ואתם לא (או ההיפך) - בעוד לאנשים מסוימים מניחים כי אהבה, נישואין וילדים הולכים ביחד, עבור אדם אחר, להיות צמד ולהיות מאוהב זה מספיק. רעיון טוב הוא לנהל שיחה רצינית מלב אל לב עם בן הזוג הפוטנציאלי שלכם כד להבין את נקודת מבטם.

7. הטעם שלכם שונה מדי - אחת הסיבות העיקריות לכישלון מערכות יחסים כושלות היא אי התאמה בטעם. חלק מאתנו שמחים ללכת למחנאות ביער, בעוד אחרים לא יכולים לשרוד מחוץ לחדר במלון חמישה כוכבים. יש דברים שניתן לגשר עליהם, אבל אי התאמה בטעם הוא לא אחד מהם, לא משנה כמה משיכה יש ביניכם.

8. סגנונות חייכם מתנגשים - אם אתם מרוויחים שש ספרות בשנה, אתם כבר בטח יודעים אם אתם יכולים לסבול מישהו שמרוויח בסדר גודל פחות מבחינת שכר. לסיים דברים עכשיו יהיה טוב יותר מאשר למשוך אותם.

9. החיבור הראשוני שלכם לא היה משהו - לפעמים משיכה מתפתחת תוך כדי היכרות עם אדם ולפעמים לא, אבל זה שונה מאוד מאשר כימיה טובה וניצוצות מהפגישה הראשונה.

10. אתם לא מרגישים טוב במערכת היחסים שלכם - כשמשהו מחזק אותך, ומרים אותך למעלה, הוא אינו מייצר חרדה. כשמשהו לא בסדר, האינטואיציה שלכם מנסה ליידע אתכם ע"י הצבת ספקות בראשכם, כמו גם חרדה מתמדת. זו תחושת בטן, ותחושת הבטן שלכם טועה לעתים נדירות.

שתפו איתנו סימנים שלכם לכך שהדייט הוא פשוט לא זה.