אודות אתר הכרויות OnlyLove - מאז 2007 Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

אודות האתר

ברוכים הבאים לאתר הכרויות Only Love הכרויות משנת 2007.

במציאות הדינמית של היום לעיתים לא נותר זמן לאהבה, לכן אנחנו באתר הכרויות Only Love עושים הכל על מנת להקל עליכם במציאת החצי השני שלכם.
צוות Only Love לקחו בחשבון את כל הקשיים שמהווים אתגר בתהליך ההכרויות, חקרו וניתחו אותם לעומק ויצרו מערכת אידיאלית למציאת קשר חדש. אתר הכרות Only Love הוקם ב2007 ומכיל מאגר גדול של רשומים, מה שמגדיל את סיכוייכם למציאת הנפש התאומה.
Only Love מציע עבורכם חיפוש מתקדם שבעזרתו תוכלו למיין את הרשומים לפי תחומי עניין או מצב משפחתי ובכך לייעל את התהליך. כמו כן באתר הכרויות Only Love מלבד הכרויות תוכלו למצוא טיפים בנושאי אהבה שונים כגון " דרכים למציאת החצי השני שלכם"," טיפים ליצירת זוגיות מושלמת", "דרכי התמודדות עם הקשיים ביחסים" ועוד...

אתר הכרויות Only Love משקיע משאבים רבים על מנת להעניק לגולשים את המערכות המתקדמות ביותר ובכך לשפר חווית גלישה ,חיפוש וניהול שיחות בין החברים.
הרשמה לאתר הכרות Only Love הינה חינמית ואינה דורשת מאמצים רבים. עליכם לענות על מספר שאלות מקוונות ,אשר יעזרו לרשומים אחרים ליצור אתכם קשר. בין השכלולים החדשים של האתר ישנה אפשרות לשליחת הודעות מוכנות לחבר הנבחר. יכולת זו באה לעזור לאלו אשר מתקשים לבטא את רגשותיהם ולחסוך זמן בתהליך היכרות.

אצלנו הלקוח מעל הכל מתוך מטרה לעזור לכל אחד ואחת מכם למצוא את הבן/בת זוג המתאימים.
אחד הדברים המייחדים אותנו הוא שרות אישי הניתן לכם בעת רכישת מנוי ללא כל עלות נוספת-השרות כולל התאמה אישית של פרופילים היכולים להתאים לכם לפי דרישות ונתונים מקדימים שאתם נותנים לנו וע"י כך חוסכים לכם חיפושים שבדר"כ הם מייגעים ומתישים.

החיים במציאות ללא אהבה נראים אפורים וחסרי עניין וזאת משום שאהבה מעניקה משמעות לחיינו. אהבה תופסת מקום ראשון בסדר העדיפויות וזאת למרות שלעיתים אנחנו מנסים להכחיש את העובדה הזאת עקב אכזבות רבות וכישלונות ביצירת זוגיות.
לכן אנו באתר הכרויות Only Love לא רק עוזרים לכם למצוא את הבן אדם הנכון אלא גם לשפר את חיי היום-יום שלכם.

מרגישים שחסר לכם משהו בחיים? כנראה שזאת אהבה. תרשמו כבר היום לאתר הכרויות Only Love ותשדרגו את המציאות שלכם!
ניתן לפנות אלינו בכל שאלה או בעיה כל יום בין השעות 9:00-21:00 כולל שבתות וחגים למעט יום כיפור בטלפון: 058-4535789.