כתבות אהבה Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

כתבות אהבה לעיונכם

כתבות אהבה לעיונכם

תחום הזוגיות הוא תחום מעניין ותמיד אפשר ללמוד איך לשפר את הזוגיות או דרכים חדשות להכיר בני זוג חדשים. בדף זה תוכלו למצוא כתבות ומאמרים מקצועיים בתחום ההכרויות והזוגיות. לידיעתכם, בכל מספר ימים מתווספים תכנים חדשים ומעניינים ולכן שווה לעקוב. הכל על מנת שתמצאו אהבה אמיתית.
עד לא מכבר כאשר גבר/נער רצה להכיר בחורה/נערה,הדרכים להיכרות היו פרונטליות בין אם ביוזמה ישירה של מישהו מהצדדים,בין אם בהתערבות של צד שלישי שיזם את ההיכרות ובין אם בהכרות מקרית.
כיצד ניתן לנצל את רשת האינטרנט ככלי אפקטיבי ליצירת ומציאת חברות וזוגיות מושלמים?
אתרי הכרויות לנשים ולגברים כאחד, כי לאהבה אין דת, גזע ומין, לכל אדם שאשר הוא זכות להרגיש אוהב ונאהב
מירוץ החיים אינו מאשר לכולם למצוא אהבה ולכן אתרי הכרות נועדו כדי למצוא את הנפש התאומה במרחק נגיעה.
ישנם צעירים ומבוגרים אשר אינם מוצאים את שאהבה נפשם בגלל מירוץ החיים, כיום ניתן לפגוש את האהבה באמצעות אתר הכרות
אתר הכרויות ברשת מותאם בדיוק עבורכם כדי שתוכלו למצוא אהבה בזמן הקצר ביותר!
אתר הכרויות שמותאם בדיוק עבורכם ודרכו תוכלו למצוא זוגיות ואהבת אמת!
את נותנת את כולך והאהבה לכאורה פורחת, אבל אז, את מגלה שצבעם של הדברים שונה במקצת.
כשהקיץ מגיע לסופו עולה בנו לעיתים תחושה לא נעימה של פספוס, תחושה של עצבות קיץ.
אחת ההתלבטויות היותר קשות בתחילת קשר היא האם ללכת לסרט או לא?
פייסבוק - אם אתה לא שם אתה לא קיים. רובנו מנהלים דף בפייסבוק ויותר מכך רובנו מכורים אליו. ישנן רשתות חברתיות נוספות אבל הפייסבוק מייצג כרגע את הרוב. בכל פגישה, אישית או עסקית, תעלה השאלה "יש לך פייסבוק ?" כמעט בנשימה אחת עם השאלה "מה שלומך?". מייד אחר כך, אם שמך אינו אבי כהן, תגיע השאלה "איך אתה רושם את השם שלך?" ולפני פרידה "להתראות ו.. תאשר אותי כן?" .
הוא הכיר אותך ממש במקרה, את לא באמת חשקת או רצית אותו, ידעת עמוק בתוכך שהוא לא בשבילך ובכל זאת זרמת עם הזרם, זרמת עם זה שהוא השקיע בביקורים אלייך, חיזר בטירוף, שלח אלפי פרחים בכל סופש על מנת להמתיק את הימים של לאחר מכן ואת?
לכולנו יש את שעות היום שבהן אנו נוהגים לנהל את פעילותנו. ´´השאלה האם אני אדם של יום או לילה?´´ נוגעת בעקיפין גם לנושא הזוגיות.
היכנסו כדי לקבל רשימה של סימנים לכך שהגיע הזמן לחזור אל עולם הדייטינג ולהמשיך לחפש את אהבת האמת.
הפסיכולוגיה המודרנית מביאה איתה מגוון דיעות אודות נושא האהבה שהרי מדובר בחיבור בין שני אנשים שונים.
אחת מהחוויות הזוגיות הראשונות שלנו, אחד הצעדים הראשונים שלנו בעולם האהבה - הכול על הנשיקה הראשונה.
סיפור אהבה קצר ומרגש. נשיקות קטנות ומלאות חיבה, מביעות אהבת אמת יותר מכל נשיקה גדולה ומרגשת.
איך נוצר הקשר בין שני אוהבים? מדובר בקשר מיוחד ולא-רגיל שעונה על צרכים רבים שחשובים לכולנו. אבל מה הוא המקור להיווצרותו?
רכילות נמצאת בחיינו בין אם נרצה בכך ובין אם לא. העניין הוא רמת ההתעסקות בה. רכילות ביחסים היא השלב הראשון בהתדרדרותם.
התאהבות סימולטנית היא דבר נדיר ולרוב יש צד אחד שמתאהב מהר יותר מהצד השני. האם יש לכך חוקיות? מי מתאהב מהר יותר?
מחפשים בנרות אחרי בני-זוג? הפאבים משעממים והמסיבות מפוצצות בקטקטים, חגיגות ואירועים הם ה-מקום המתאים בכדי למצוא את אהבת חייכם.
שלב מרכזי בזוגיות ארוכת טווח הוא מעבר לדירה משותפת. מה היתרונות? מה החסרונות? וכיצד לעשות זאת נכון?
איך נדע מה הכי נכון בדייט ראשון? האם צריך לחשוף הכול, או שמה צריך לשמור על מעטה מסתוריות? בואו ננסה לענות על שאלה חשובה זו.
בואו וננסה יחדיו לקחת אהבה ולהעמיד אותה במבחן האמיתי, אחר כך לבטח נדע יותר
רכילות נמצאת בחיינו בין אם נרצה בכך ובין אם לא. העניין הוא רמת ההתעסקות בה. רכילות ביחסים היא השלב הראשון בהתדרדרותם.
אהבה היא רגש מדהים שיכול להביא אותנו לגבהים אדירים. עם זאת, פעמים רבות היא גם פוגעת בנו קשות. מה אתם אומרים אין אהבה אין דאגות
אהבה מתנות ונשיקות הן השילוב המושלם של זוגיות מוצלחת. עם זאת, לעיתים העניינים הופכים לדביקים מידי, כיצד נמנעים מכך?
הזמן עובר ואתם חוששים שמה גם אתם תפלו קורבן לחתונה מאוחרת? במאמר אסביר לכם שבזמנים שלנו אין באמת מה לחשוש מכך.
אחת הבעיות היותר קשות שאנו נתקלים בה כל שנה מחדש במערכת היחסים שלנו היא איפה עושים את החג? אצלי או אצלו?
הפחד מהתחייבות משפיע על כולנו במידה מסוימת. מה לעשות כאשר אנחנו מפחדים מהתחייבות וכיצד לעזור לצד השני להתגבר על הפחד שלו.
זוגיות טובה הופכת לחלק מרכזי בחיינו. כתוצאה מכך אנו מבלים זמן רב עם בני זוגנו. אחד מהדרכים לכך הינה בילוי משותף עם חברים.
בדיוק רבתם עם בן זוגכם ואתן לא רואות שום דרך כיצד להשלים? במאמר ננסה לתת לכם מספר טיפים כלליים להגיע לשולם.
כל הקשרים עוברים את השלב הזה, בהתחלה הכל טוב ואז העניינים מתחילים להידרדר. למה זה קורה וכיצד מתמודדים
דייט ראשון הוא אירוע נפיץ עם פוטנציאל להפוך לאסון או להצלחה גדולה. הכנו עבורכם רשימה קצרה של טיפים לדייט הראשון.
זו תמיד הנאה לראות זוגיות מוצלחת. אבל עם ההנאה תמיד יש קמצוץ של קנאה. איך עושים את זה? איך אפשר לשמור על זוגיות מוצלחת?
כל מי שהיה בקשר רציני בחייו מכיר את הסיטואציה המאיימת הזו - המפגש הראשון עם ההורים של בן/בת הזוג.
הדרך הנוחה ביותר להכיר אנשים חדשים היא על ידי שהות עם אותם אנשים במסגרת דומה שמאחדת את כולם, והפקולטה זה המקום.
איך יודעים מי מתאים לי? זוהי שאלת השאלות. כנסו ותלמדו על כמה קריטריונים שייסעו לכם במציאת תשובה.
תמיד רציתי למצוא את האחת שאיתה אהיה מאושר ומאוהב, האם ישנה אחת כזאת? ואם כן היכן אמצא אותה? ניסיתי את מזלי בכל מיני אתרים באינטרנט ונתקלתי בהמון נשים, חלקן רווקות, וחלקן גרושות, ותתפלאו מצאתי גם המון נשים נשואות. אבל היכן האחת שאותה אני מחפש באמת.
איך למצוא אהבה אמיתית, רבים מאינתנו פוחדים להישר לבד, ישנם כאלה המחפשים אהבה בחורף בכדי לא להיות לבד בימים הקרים, או להיפך אהבה בקיץ בכדי שיהיה עם מי לבלות בימי הקיץ בים טיולים וכדומה.
כיום העולם שלנו התקדם עד כדי כך שדרך האינטרנט אתה יכול ליצור קשר כמעט עם כל אדם בעולם, ואף ליזום אתו המשך לקשר משותף דרך האינטרנט.
להכיר בנות, בכל דרך? ישנם הרבה דרכים להכיר בנות והינה לכם כמה עצות חכמות. מעבר לכל הדרכים הרגילות כגון להתחיל עם בנות דרך פייסבוק, או אתרי הכרויות וכו´ צריך לדעת איך להתחיל עם בנות, בכל דרך שתבחר לנכון בכדי לעשות זאת.
מתי נפגשים?”. מחכה למילה הזאת נפגשים, יום יום, לילה לילה, ועדיין אינני מודע מדוע זה נפסק כך פתאום ללא כל התראה מוקדמת. בתוכי צועק זועק לשמיים, למפשט אחד : מתי נפגש.
לאב מי אהובי, אהוב אותי כמה שיותר כי אני אותך אוהבת באמת, אל תחסוך באהבתך אלי, תיהיה כנה ואמיתי. כי אין כמו אהבה הדדית ואמיתית ביני לבינך, אותך אני אוהבת באמת אהובי היקר, לאב מי עד הסוף, לאבמי בכל הכוח, שלך באהבה...
לפעמים טוב גם להיות קצת לבד כי אז מעריכים את הביחד. הכרות טובה באה ללא לחצים, אין רע בלהירשם באיזה אתרהכרויות מסוים בייחוד לאלה שאין להם זמן לצאת מהבית. אז נסכם ונאמר שאם פתאום צצה לכם אהבה מאי שם קחו אותה בחיבוק גדול
האם גם כשמדובר באהבה מחפשים זאת בחינם? ואז בעצם הרצינות נעלמת? הסטטיסטיקה אומרת שרוב האנשים שאכן רכשו מנוי בתשלום באתר הכירויות כן מצאו אהבה אמיתית, לעומת אלה שהיו באתרי חינם ששם שולחים הודעות באופן שממש חופשי ולכולם.
ישנם רבים שהכירו באיזה אתר היכרויות ומצאו קשר שהוביל גם ל חופה וקידושין. לעולם לא נדע מהיכן תגיע האהבה שלנו, אם זה במכולת, או סתם על הדרך, באיזה פאב או מועדון, או מכל מיני אתרי הכירויות שישנם ברשת.
רגע לפני הפגישה,, אני רוצה לשתף אתכם בכמה נקודות למחשבה רגע לפני שאנחנו מתחילים להתרגש, מפזרים על עצמנו את הבושם הכי טוב שעל השידה ומבזבזים את זמנינו וכספינו על סתם "עוד פגישת הכרות". את הכרטיס של אתר היכרויות יש למלא עם המון רצון טוב להכיר דרך אתר את אהבתנו הגדולה.
תמיד קל יותר כאשר הקשר הוא זמין וקרוב אלייך, בן או בת זוג שגרים מרחק מטרים בודדים ממך, ואז האפשרות לעשות דברים ביחד היא גדולה יותר. אנשים מעדיפים קשר שיהיה זמין לאותו הרגע, ואילו קשר מרחוק פוגע מעט באפשרות להיפגש לעיתים קרובות.
איזה כייף זה לשמוע מהבן זוג שלך את שלושת מילות הקסם: "אני אוהב אותך", אין כמו להתעורר עם אהוב ליבך. אין ספק כך ראוי להתחיל את הבוקר אם אנרגיות חיוביות וטובות.
מי אמר שלא ניתן למצוא אהבה חדשה באחד מאתרי היכרויות באינטרנט, פתאום מקבלים מאות פניות, וכולם יפים וכולם חכמים, אבל צריך רק אחד שיזכה באהבה אחת גדולה. האם זה אתם?
מידי פעם נפרסם כאן סיפור הצלחה של חבר או חברה שנרשמו לאתר Only love ומצאו כאן את האהבה החדשה שלהם,
והפעם אנחנו עם סיפורה של נעמה שהכירה את איציק כאן באתר. בהצלחה לשניהם.
אהבה חדשה, היי נעים מאוד, תודה נעים גם לי. כך בדרך כלל מתחילות ההכרויות החדשות, למי שיש אינטואיציה טובה הוא יבין לבד לפי כל מיני סימנים ושפת גוף אם הוא מצא חן בעיני הצד השני בהכרות חדשה. אז איך בעצם לדעת?
דייט ראשון לרוב יש לנו תקוות גדולים שאולי הפעם נמצא את האחד שלנו, את זה שיאהב אותנו ונאהב אותו בחזרה. אבל לא תמיד כך הדבר ולמפעמים אנחנו יוצאים מאוכזים והאם זה בצדק?
נכים ומוגבלים גם יכולים למצוא בקלות את האהבה החדשה שלהם באתר הכרויות Only Love ששם רשומים מספר רב של נכים ושל מוגבלים. לכן אנו כאן בשבילכם נכים ומוגבלים וכל אדם אשר יהיה. לפעמים הדבר היפה ביותר הוא הכרות לנכים ומוגבלים אשר מצליחים למצוא אהבה מושלמת אם זה באינטרנט, או בבית הספר או בכל מקום אחר.
האם חילוני ישמח להכיר דתייה ? או להיפך , האם בחורה חילונית תשמח להכיר בחור דתי? גם דתיים נעזרים היום בכל מיני אתרי הכרות לדתיים בכדי למצוא את בחירת ליבם.
אתרים מעניינים לרגעים שבהם צריך להעביר את הזמן, וכמובן להישאר מעודכנים בדברים הכי עדכניים.
הכרויות בטלפון האם זאת דרך טובה להכרות אמיתית? ומה ניתן ללמוד משיחת טלפון על האדם שאנו משוחחים איתו?
מקושרים - עד כמה אנחנו קשורים לבן הזוג שלנו, ועד כמה אנחנו מבינים את הצד השני? האם אנחנו חושבים רק על עצמו או גם על השותף שלנו?
קשר זוגי ואהבה אמיתית, זוגיות טובה באמת, מהיכן זה מתחיל? הרי כולנו מחפשים קשר טוב ואהבת אמת. מבלי שזה יהפוך להרגל ולדבר מובן מאילו. אז היכן הדבר האמיתי, השיתוף, האוזן קשבת, האהדה והערצה לבן או בת הזוג?
האם יציאה להרבה דייטים תוביל לקשר הדוק יותר? פגישה טובה בדרך כלל מסתיימת עם חיוך ומחשבה שמצאנו אהבה חדשה, אבל פתאום בפגישה השניה זה לא נגמר כמו בפגישה הראשונה, למה?
קיימות דרכים רבות להכיר בני זוג. יש הנפגשים דרך חברים משותפים, ואחרים מכירים זה את זו ברחוב, בנסיעות באוטובוס או במהלך בילוי בפאב. אתרי הכרות הם דרך נוספת להכיר את הצד השני, ויש שיגידו אחת הדרכים הטובות הקיימות היום
החיים מפגישים אותנו עם אתגרים רבים, ונראה שאחד האתגרים הגדולים הוא למצוא אהבה. האהבה הופכת את מסע החיים להרבה יותר סוחף ומרגש ואת ההתמודדויות עם האתגרים לקלות יותר
אנשים רבים בעולם מרגישים בלתי שלמים, ומחפשים ללא הרף את הצד השני שעמו יוכלו לחיות את חייהם בעושר ובאושר. onlylove הוא אתר הכרויות מעוצב המושך אליו אנשים רבים מדי יום ביומו.
כל אימא רוצה שהבת שלה תתחתן עם אדם עשיר, אבל בפועל זה לא תמיד קורה. ואם לא די בכך, לאורך השנים יצרו העשירים תדמית של אנשי אליטה יהירים ומתנשאים.
onlylove הוא אתר הכרויות המציע לכם הזדמנות פז למצוא את האחד או האחת. האתר מספק הכרויות לצעירים וצעירות, הכרויות לגרושים וגרושות ועוד למגוון רחב של סוגי אנשים הגרים בארץ ומחפשים את האהבה הראשונה שלהם
רוצה להכיר את האחת? מחפשת את הנסיך על גבי הסוס הלבן כבר כמה שנים טובות? אתר onlylove מציע הכרויות נשים וגברים לכל מי שמחפש אהבה אמתית. האתר הוקם בשנת 2007 במטרה להפגיש גברים ונשים בכל רחבי הארץ.
אתר onlylove מציע הכרויות גברים ונשים ומתאים לכל מי שמחפש אהבה אמתית בחייו. האתר הוקם עוד בשנת 2007 ומאז ועד היום הוא מספק לגולשים נתיב היכרות טוב ובטוח. בניגוד לאתרים ומשרדי הכרויות רבים אחרים, onlylove מוצע לגולשים בחינם, כי כדי להכיר את הצד השני לא צריך לשלם כסף.
אתרי הכרויות לאקדמאים-האם מתאים גם לסקפטים מביניכם שלא מצליחים בשיטת ההכרות המקובלת?? תחום ההכרויות לאקדמאים נהיה נפוץ ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר חבר'ה צעירים גם אקדמאים וגם כאלה שאינם אקדמאים- מחפשים זוגיות איכותית ורצינית ופונים ישירות למקומות ולתחומים שיכולים...
הינה לכם כמה טיפים על אתרים כגון מקושרים, פייסבוק, קליקות, קפה, TheMarker cafe. האם הם בכלל נחשבים לאתרים של היכרות? אתרים אלו הם בדרך כלל אתרים של רשת חברתית שלא בנויה דווקא בכדי להכיר בין גברים ונשים. לכן אם אתם נרשמים לאתרים של רשת חברתית כלשהי, קחו בחשבון שהסיכוי למציאת אהבה באתרים אלו הינו קלוש מאוד...
הינה לכם מספר עצות למה שעדיף באמת, אתר ותיק? או אתר חדש ברשת. היכן תבלטו יותר ? בין 100 אנשים ? או בין 5000 אנשים ? יש אנשים שיגידו שעדיף אתר הכרות ותיק על אתר הכרות חדש כי באתר ותיק יש הרבה יותר אנשים. אבל האם המחשבה נכונה?....
כבר ידוע לכולם שהמילה אהבה כבר אומרת את הכל. בעצם כל מה שקשור במילה אהבה תמיד מוביל לבסוף רק לדבר אחד, למצוא אהבה חדשה, למצוא בן או בת זוג לחיים או לקשר כלשהו...
ריכזנו עבורכם מספר אתרים מוכרים, ובין לבין נספר לכם מעט גם על אתר love 2007. אתר love 2007 בעיצובו החדש, הינו אתר רענן עם חברים חדשים וטכנולוגיית גלישה נוחה וקלה למשתמש לכן הוא נחשב היום לאתר המוביל באתרי הדייטינג באינטרנט....
להכיר ברשת זה דבר דיי נפוץ ואף מצוין למי שלא מרבה לבלות ולצאת מהבית, או בכלל עסוק כל הזמן בעבודה ואין לו את הזמן הנדרש להכיר אנשים חדשים. לפעמים אף מפרסמים מודעה בעיתון או פונים לאיזה משרד שידוכים כלשהו אבל זה כבר פסה מזמן. כאן אתרים להכרויות נכנסים לעיניין...
התגרשתם? זה ממש לא סוף העולם. לא ניראה שהיום גרושים וגרושות יישארו זמן רב לבד, ובטח לא בעידן המחשבים והאינטרנט. גירושין תופעה נפוצה מאוד בשנים האחרונות ואולי בגלל הקלות שבדבר. היום כל זוג שני מתגרשים ונכנסים למין מועדון שניקרא גרושים גרושות...
נושא רגיש בענייני ההיכרויות למיניהם הוא היכרות לאנשים נכים ומוגבלים. נכים ומוגבלים מחפשים לעיתים גם את האהבה שלהם דרך אתרים ברשת האינטרנט. לכל אדם יש לב ונשמה ולא חשוב מין צבע או הגבלה או נכות, אדם הוא אדם ויהיה אשר יהיה...
ידוע הוא שמי כמונו הישראלים, שנותנים להם דברים בחינם ואיך הם לא יחטפו אותם. אבל שאלתם פעם את עצמכם האם זה שווה? לפעמים את כל הדברים שבאים לנו בחינם אנחנו לא מעריכים מספיק כמו את הדברים שרכשנו במיטב כספנו. אבל שכשאדם משלם בכדי למצוא אהבה זה אומר שהוא אדם רציני המחפש אהבה אמיתית ולכן הוא מוכן להשקיע למען מטרה זו...
מתי בעצם נפגשים עם קופידון. מי לא רוצה קופידון קטן שיבוא לבקר ויביא איתו אהבה חדשה אהבה טובה ופורחת, אל האהבה הגדולה. קופידון אמור לשלוח חץ אהבה ישר ללב, חץ שיביא איתו אהבה הגדולה, לי ולך ולכל הזוגות שרק הכירו ועדיין אין להם אהבה גדולה בלב...
לא פעם אנו שואלים את עצמנו מהי זוגיות אמיתית. זוגיות מוגדרת כמערכת יחסים דינאמית התלויה בהתבוננות האישית של כל אחד מבני הזוג על החיים בכלל, ועל החיים הזוגיים בפרט. זוגיות טובה היא שכל אחד מבני הזוג מביא למערכת הזוגית שמתגבשת מיום ליום, את האהבה, את רצונותיו, שאיפותיו, יכולותיו וכן את מגבלותיו...
סטודנטים רבים וגם אקדמיים עסוקים כל כך בחיי היום יום בלימודים ובהתפתחות האישית שלהם ולכן אין להם זמן רב בכדי למצוא אהבה חדשה. רבים אקדמאים וסטודנטים שנרשמים גם לאתרים רגילים לאב דווקא לאתר הכרות שמיועד רק לסטודנטים או לאקדמאים...
גם לכם הדתיים והדתיות שבניכם ישנם כמה טיפים. האם דתיים יכולים למצוא אהבה ברשת? בעולם האינטרנט יש המון אתרים לדתיים. האם בחור דתי המחפש בחורה דתייה יכול למצוא כאן את מה שהוא מחפש? דתיים רבים מחפשים את אהבתם באינטרנט אם לא הסתדר להם דרך משרדי השידוכים למיניהם...
אחת המטרות העיקריות בהגיענו לעולם הזה, היא ללמוד שיעורים מגוונים על מערכות יחסים. מערכת יחסים עם הורינו, משפחתנו, חברינו, הבוסים בעבודה ועוד. אדם אחד בא לעולם ללמוד מהי חמלה, אחר להיות בעל ביטחון עצמי, השלישי בא ללמוד להיות בשלווה וכן הלאה. כל קשר בא ללמד אותנו שיעור בחיים...
פעם, כל גבר או אישה אשר חיפשו שידוך מוצלח היו פונים ל משרדי שידוכים. שידוכים בימינו כיום עדיין קיימים פה ושם, אבל מאז פרץ עידן המחשבים לחיינו, רבים האנשים שחוסכים את העמלה אותה צריך לשלם ל משרדי שידוכים ועושים זאת דרך אתרי השידוכים באינטרנט...
האם להירשם לאתר זאת בושה? מי כמוכם יודע שרבים האנשים הרשומים בהמון אתרים ופוחדים להודות בכך, יש מן תחושה כזאת שאם אתה רשום באתר בכדי להכיר אז זה מוריד מערכך, לעומת זאת יש אנשים שמתגאים שאת החבר או החברה שלהם הם הכירו בכל מיני אתרים ברשת האינטרנט וזה אף הוביל לחתונה...
שימו לב כיצד אהבה וזוגיות יכולים לשנות את החיים מקצה לקצה, רבים האנשים המחפשים בוקר וערב אחרי אהבה כנה ואמיתית , דעו לכם רק דבר אחד, אהבה חדשה לא צריך לחפש, היא תבוא לבד. ובעצם מהי אהבה אמיתית, רבים מחפשים אהבה כנה, כזאת שתרגש אותם, כזאת שתתן להם טעם של עוד לחיים...
כאשר בן אדם מחליט להתחיל פרק חדש בחיים הוא עלול להיתקל במספר בעיות, אחת מהן היא הקושי בלפגוש אנשים חדשים. הגירושים פוקדים את רוב האנשים בשלב בו החיים מסודרים ושגרתיים...
לפי הסקרים עולה כי אחד המקומות הפופולריים ביותר למציאת זוגיות במאה ה-21 הוא אינטרנט. רשתות חברתיות ואתרי הכרויות מקלים עלינו בחיפושים אחרי האהבה ומעניקים הזדמנות לחשיפה גדולה יותר של אנשים...
לאחר חיפושים באתר הכרויות Only Love מצאתם את הבן אדם שמוצא חן בענייכם :יפה תואר, שנון ונעים לשיחה. העברתם תקופה מסוימת בעולם הווירטואלית ועכשיו השלב הבא הוא לפגוש אחד את השני במציאות...