תקנון האתר Top
אתר הכרויות
הכרויות חינם


הכרויות חינם

תקנון האתר

עדכון אחרון: 29.09.16

תקנון אתר onlyLove - הכרויות מאז 2007 הינו הסכם בינך לבין אתר "onlyLove - הכרויות מאז 2007". ברגע גלישתך באתר, הינך כפוף לתנאים ולכל הכתוב בהסכם זה. אם אינך מסכים לתקנון, אל תגלוש באתר. יש להתעדכן בתקנון בכל כניסה לאתר.

התקנון כתוב, מטעמי נוחות, בלשון זכר אך הוא מתייחס לזכר ונקבה כאחד.

שימוש באתר
אתר "onlyLove - הכרויות מאז 2007" מברך על בחירתך להשתמש באתר. onlyLove - הכרויות מאז 2007 תספק לך את השירות בהנתן הסכמה לתקנון זה. אנו רשאים לשנות את התנאים הכתובים בהסכם זה בכל עת, ובעת המשך הגלישה שלך באתר, הינך מאשר את השינויים ומסכים להם.
לא תעביר את פרטי ההתחברות שלך לגורם נוסף, הגלישה באתר מותרת לנרשמים בלבד המאשרים את התקנון.

אישור גלישה באתר
הגלישה באתר מותרת מגיל 18 ומעלה בלבד. במידה ותמצאו באתר אנשים הקטנים מגיל זה, יש לדווח על כך במידי לצוות האתר בטופס יצירת הקשר.
דרך האתר תוכלו להכיר אנשים ותוכלו להפגש עימם. צוות האתר אינו יודע מי הגולשים באתר ולכן כל יצירת קשר, מכל צורה שהיא, הינה על אחריותכם בלבד.
אין אנו אחראיים על המידע ועל התכנים המתפרסמים באתר על ידי המשתמשים השונים.
אין האתר אחראי לכל נזקים שיגרמו לצד ג´ כתוצאה מהתכנים, לכל נזק באתר שיגרם ע"י צד ג´ , ולא אחראי לפגיעה בצד ג´ מכל תוכן פוגעני.

רכישת מנוי באתר
רכישת המנוי באתר הינה מאובטחת ומתבצעת בדף SSL בטכנולוגיה של 256 ביט. הסליקה מתבצעת ע"י חברת פלאפיי בע"מ המוכרת והמקצועית בתחומה.
רכישת מנוי באתר onlyLove - הכרויות מאז 2007 תתבצע לפי מספר מסלולים המוצעים בדף רכישת המנוי.
המסלולים המוצעים יכולים להשתנות מעת לעת לפי בחירתם והחלטתם של צוות האתר. המנויים בכל המסלולים ייגבו בתשלום אחד בלבד או במס' תשלומים בהתאם לסוג המנוי.
ייתכנו שינויים במסלולי המנויים ועלויותיהם מעת לעת ואף יתכנו מתן הטבות שונות הניתנות ללקוחות חדשים בלבד.
ניסיון לרכישת מנוי שלא עבר בהצלחה מכיוון שדרש אישור של חברת האשראי/הבנק, ינותב למקום המתאים לצורך אישור הרכישה, עד למועד של 72 שעות ממועד הרכישה, ורק לאחר מכן ינתן המנוי באתר, במידה והעסקה עברה בהצלחה.
רכישת המנוי באתר תאפשר לך להנות בצורה מידית מכל האפשרויות הקיימות באתר, אי לכך ובהתאם לזאת, אתה מודע ומסכים להתניות הבאות:
א. החזרים כספיים יתקבלו עם סיבה מוצדקת בלבד, לפי החוק להגנת הצרכן 1981.
    במידה ויתבצע ביטול מנוי ו\או החזר כספי ,מההחזר הכספי ינוכו דמי רישום וטיפול בחבר.
ב. על מנת להקפיא מנוי, יש לשלוח הודעה לצוות האתר, בטופס הצור קשר, בצירוף פרטים מזהים לפחות 48 שעות לפני מועד החידוש. בנוסף, יש לרשום את סיבת ביטול המנוי או סיבת הקפאתו.
ג. הרוכש מנוי באתר onlyLove - הכרויות מאז 2007 מאשר כי אכן יתנהג באתר כיאה לאתר הכרויות ולא ישתמש בנתוני המשתמשים אליהם יחשף באתר, פרט לצורך מציאת אהבה.
ד. המנויים באתר הם לא על בסיס מתחדש ולא יחודשו באופן אוטומטי - על מנת להמשיך במנוי צריך להיכנס מחדש לדף התשלום ולבצע רכישה מחדש של מנוי.
ניתן להקפיא כרטיס בעל מנוי בכל עת. אין החזרים כספיים על מנוי שהוקפא. ניתן לקבל זיכוי חוזר בימים כמנוי, בעתיד, במידה ובעל המנוי הודיע על הקפאת הכרטיס לצוות האתר, בטלפון בלבד. ניתן להקפיא ולהחזיר מנוי לפעילות מספר פעמים שלא עולה על מספר חודשי המנוי שאותו רכש בעל הכרטיס (לדוגמא, מנוי לשלושה חודשים ניתן להקפיא שלוש פעמים מקסימום).

מידע שקרי
הינך מאשר ומודע לכך כי אין אנו יכולים לבדוק ולאמת כל מידע הנמצא באתר. אין אנו אחראיים על המתפרסם באתר, על התכנים הקיימים בו ועל ההודעות השונות.

הפסקת הגלישה באתר
על מנת להפסיק את הגלישה באתר, מכל סיבה, יש להשאיר הודעה בדף יצירת הקשר, המכילה פרטים מזהים של בעל החשבון (שם מלא, ת.ז, תאריך לידה, כתובת מגורים).
הפסקת הגלישה תתאפשר על ידך או על ידי "onlyLove - הכרויות מאז 2007" מכל סיבה שהיא. הפסקת הגלישה תבטל את האישור שלך לתקנון זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשאיר את כל התכנים וההודעות שכתבת באתר ואף להשאיר את דף הפרופיל שלך. הסרת הכרטיס תסיר את כל הקישורים לכרטיס מהקטגוריות השונות, אך לא לגמרי את הכרטיס והמידע שבו מהאתר.

הגלישה באתר
ברגע גלישתך באתר הינך מסכים ומאשר את כל הכתוב בהוראות. לא תפעל על מנת לפגוע באתר, לא תעתיק ממנו מידע, לא תשתמש במידע הכתוב בו ולא תפרסם עליו דברים לרעה.
לא תעלה לאתר שום דבר פרסומי למטרת רווח או למטרת יחסי ציבור.
לא תפרסם באתר שום קישור לאתר מסוים למטרת קידום או פרסום שלו.
לא תפרסם באתר קישורים לאתרי מבוגרים, אתר הימורים וכל אתר פוגעני אחר.
לא תנסה לפגוע בקוד של האתר באמצעות פרצות או באגים קיימים, במידה וישנם. במקרה כזה, יש לדווח מיד לצוות האתר על תקלה, על מנת שנטפל בה במידי.
לא תמנע מאנשים אחרים להרשם לאתר או להשתמש בשירותיו
לא תנסה להעלות או לייצר וירוס או כל דבר שיכול לפגוע בביצועים או במידע הקיים באתר
לא תרשום קללות, גידופים או הערות גזעניות משום צורה.
לא תרשום הודעה בעלת אופי מיני או הודעה בעלת תוכן פורנוגרפי באתר.
לא תפרסם תכנים האסורים לפרסום על פי הוראה מרשויות החוק.
לא תפר את פרטיותו של האתר או תפרסם מידע אודותיו.
לא תעתיק שום מידע שעלול להפר קניין רוחני, דוגמת זכויות יוצרים, פטנטים, זכויות קניין רוחני, זכויות לפרטיות וכו´.

הכרטיס האישי/דף הפרופיל
יש לרשום מידע אמיתי בלבד בכרטיס האישי שלכם. כרטיסים שימצאו בעלי תכנים לא אמיתיים, יערכו או ימחקו, לפי החלטת האתר.
אין להרשם לאתר יותר מפעם אחת. במידה ושכחתם את הסיסמא שלכם, יש לשחזר אותה.
אין לרשום משתמש אחר באתר ללא הסכמתו המפורשת לכך.
אין לפרסם בכרטיסך האישי בקטגוריה "קצת על עצמי" ובקטגוריה "קצת על בן/בת הזוג" - מספרי טלפון, כתובת אימייל או כל דרך אחרת להתקשרות עמך ללא רכישת מנוי באתר.
ניתן להוסיף מס' טלפון או קישור לחשבון הפייסבוק שלכם במקומות שיועדו לכך בתוך הפרופיל האישי שלכם.
רצוי וכדאי להעלות תמונות לאתר, אך עם זאת, התמונות צריכות להיות ברורות, באיכות טובה ותמונות שלכם בלבד, בעלי הזכויות שלכם.

הגנת פרטיות השימוש באתר
אנו מנסים להגן על המידע שלכם ומשתדלים לאמת את הפרטים הרשומים בו טרם אישור כרטיסכם באתר. המידע האישי, דוגמת ת.ז, הקיים באתר לא יעבור הלאה לגורם שלישי, אך אנו רשאים להשתמש בפרטים הרשומים בכרטיסכם לצורכי פרסום, דיוור אלקטרוני או לכל שימוש אחר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשתמש בכל המידע שקיים באתר, בכל עת.
כל פרטי הגלישה וכל הפעולות המתבצעות באתר, מתועדות על ידי כתובת IP של המשתמשים השונים. אנו רשאים להעביר פרטים אלו לרשויות החוק או לכל גורם מתאים, במידה ונדרש או אם נחפוץ בכך.
אנו רשאים להציב עוגיות - cookies במחשב שלך לכל שימוש וסיבה - גלישה תקינה באתר, איסוף מידע ונתונים וכו´, כרצוננו.
אנו רשאים לתעד ולהקליט את פעולותיך באתר בכל זמן נתון ולהשתמש במידע הזה מכל סיבה.
האתר שומר לעצמו את הזכות לחסום אנשים מסויימים מהגלישה באתר, הן רשומים והן מנויים בתשלום, להגביל את הגלישה למשתמשים מסויימים, לאפשר גישה לחלקי דפים באתר למין מסויים, להגביל כניסה לאיזורים מסויימים בתשלום בלבד וכו´.
כחלק מקבוצת אתרי הכרויות ברשת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעתיק ו/או להעביר כל כרטיס באתר לשאר האתרים בבעלותנו לפי שיקולנו הבלעדי.
יש להתנהג לפי כללים מקובלים באתרים אחרים ברשת, ובפרט אתרי הכרויות.
האתר מפרסם את עצמו ויוצא במבצעים מעת לעת. מבצעי מנוי חינם שנתנים בפרסומים כאלו ואחרים מחייבים העלאת תמונה אחת לפחות ומותנים בשיקול הדעת הבלעדי של צוות האתר.

קניין רוחני וזכויות יוצרים
כל המידע באתר, כולל תכניו השונים, ההודעות, המבנה שלו, העיצוב, הקוד והמערכות השונות הינם קניינם של בעלי האתר.
אסור לשכפל, לתרגם, להעתיק, לצלם, לשמור, להפיץ, לפרסם כל מידע או כל פרט מהאתר ללא קבלת אישור בכתב מבעלי האתר.
אין לבצע שימוש במערכות השונות של האתר, בכל צורה שהיא, על מנת לפרסם מוצר או אתר, מכל סוג שהוא. הפרת סעיף זה תגרור תשלום של פיצוי מוסכם בסך 30,000 ש"ח + 100 ש"ח עבור כל הודעה שנשלחה למשתמש, ללא צורך בהוכחת נזק.
הפרה של אחד מהסעיפים תביא לנקיטת צעדים משפטיים כנגד כל משתמש או גוף שיפר את זכויות האתר.

קבלת הודעות מהאתר
בעת הרישום לאתר הינכם מתחייבים למלא כתובת דואר אלקטרוני תקינה ופעילה.
אנו רשאים לשלוח לכתובת הדוא"ל הזו פרסומים מכל סוג ובכל עת, כולל דבר פרסומת ומידע שיווקי. אין אנו אחראיים על תכני הפרסום שיתקבלו בדוא"ל.
מלבד הודעות פרסומיות, תקבלו לדוא"ל גם הודעות ממערכת האתר, בנוגע לאישור הרשמה, אישור כרטיס על ידי צוות האתר, שחזור סיסמא, קבלת הודעה חדשה ועוד.
ניתן להסיר את עצמכם מרשימות התפוצה בכל עת, ע"י שליחת בקשה בטופס יצירת הקשר באתר.
לאתר ישנה גם הזכות לשלוח לכם הודעות SMS כשירות והודעות פרסומיות למספר הפלאפון שלכם, אותו הזנתם בעת ההרשמה.

הגבלת אחריות
כל המידע הקיים באתר הינו באחריותך בלבד. אין אנו אחראיים על המידע המתפרסם באתר, על אמיתות התוכן שבו, על ההודעות שפורסמו על ידי המשתמשים השונים.
אין אנו אחראים על נזקים שיגרמו בגין שימוש באתר, נזקים ישירים או עקיפים, דוגמת מפגש עם חברי האתר השונים, עוגמת נפש מכל סיבה, בעיות בגלישה באתר ובשימוש בתכנים הקיימים בו.
השירות מוצע כמו שהוא, ואין אנו אחראיים על הקיים בו.
אתר onlyLove - הכרויות מאז 2007 שומר לעצמו את הזכות להקפיא/לערוך/למחוק כל כרטיס באתר מכל סיבה, גם אם אינה נראית מוצדקת לגולש.

סמכות השיפוט הבלעדית לדון בכל סכסוך הנובע מהסכם זה או השירות תהא לבית המשפט המוסמך באיזור השרון/המרכז, ואתה מסכים להתניית שיפוט זו.

המשך גלישתך באתר מאשרת את הסכמתך לתקנון זה ולכל הנכתב בו. אם אינך מסכים לתקנון, אל תגלוש באתר.

לכל שאלה או בעיה, ניתן ליצור קשר בטופס יצירת הקשר.
תודה ובהצלחה, "onlyLove - הכרויות מאז 2007".